VISTA i Lineage2

mam viste home premium 32 bit i radeona

chodzilo mi c4 i c6 na privach

i smiga c6 officjalne z game guardem… więc ???

ja mam taki problem:

system : Vista Home Premium 32 bit

procek : Intel® Core™2 Duo CPU E6750 @ 2.66 GHz 2.66 GHz

grafa : nVidia Geforce 8600 GT 512 mb

RAM : Patriot 1Gb 800Hz x2 = 2Gb

dźwięk : jakiś Realtek

dysk : Samsung 300 Gb

DvD : Asus (wszystkie bajery)

obudowa : Sharkoon (z dużym wiatrakiem na boku)

klawiatura i mysz : Microsoft (dobre proszę sie nie śmiać)

no i uruchamiam zgodnie z XP lub z 98 i nic

(włącza sie update mojego serwera L2 eXistence klikam Start Game i sobie “myśli” przez 3 sekundy i nic, uruchamiam menadżer zadań i widze proces nie aplikację L2.exe i tyle)

Lineage 2 C4

grrrr coś mi sie robi :evil:

Z tego co szperałem po necie z “nową” vistą (wszystkie update) L2 nie chodzi przynajmniej mi, kiedyś były sposoby aby urochomić:

  • jako admin

  • zgodność xp, 98

ect.

ale jest coś na pocieszenie wraz z Service Pack’iem 1 do visty problem ma zniknąć

SP1 ma sie pojawić w 1 kwartale 2008 już nie mogę sie doczekać :lol:

ale i tak gram w L2 :stuck_out_tongue: na starym kompie (troszke sie tnie ale działa) :smiley:

Mi chodzi l2, mam viste home premium (32 bit). Najpierw bawilem sie ze zgodnoscia i adminem ale gdy gra sie wlaczala nei moglem sie zalogowac a jak juz sie zalogowalem to nie moglem serwera wybrac bo nic sie nie dzialo po kliknieciu na serwer. Ale znalazlem sposob na to zeby grac bezproblemowo. Po wybraniu zgodnosci z windows xp (service pack) wylaczcie zapore systemowa i antywirus no i po klopocie :wink: Wesolych Swiat :wink:

Ja gdy właczam l2 c4 eXistence to wyskakuje mi coś o karcie graficznej i o direst3D proszę jeśli ktoś wie co się stało i co zrobic żeby działało to pisac na gg:1173080

no i uruchamiam zgodnie z XP lub z 98 i nic

(włącza sie update mojego serwera L2 reloaded klikam Start Game i sobie “myśli” przez 3 sekundy i nic, uruchamiam menadżer zadań i widze proces nie aplikację L2.exe i tyle)

Lineage 2 C4

jak ktos moze pomuc moje g 1657272 z gory thx

zapomniałem dodać ty patryk96088 podawajcie odp. na gg 2267182 dzięki

A mi działa Lineage 2 bez żadnych kombinacji :slight_smile:

dragon network o.O to mozna nazwac l2?

Ja polecam poslki serwerk adenagate.com jest na freya i jest swiezym serwerem.