VISTA i Lineage2

Czy ktos gra w Lineage 2 na VISCIE ? sa jakieś problemy ? nie chciał bym wyrzucic paru stówek i nie moc grac w jedyna gre w którą gram

Na Viście chodzą mi wszystkie gierki. Lineage też powinien. Zainstaluj wersje testową Visty i sprawdź. Też tak zrobiłem zanim jeszcze wyszła.

No tak powinno chodzić a nie chodzi przynajmniej u mnie gra jest w tle odpalona przyjanmniej widze pliki rozruchowe i na tym koniec… ktos sie spotkał z takim tematem??

jak najbardziej mi chodzi c4 klient - zero problemow - czy w oknie czy full screen… 7.4 catalysty

nie ma czegoś takiego :stuck_out_tongue:

lineage 2 chodzić powinno bez problemu :wink:

właśnie powinno chodzić a nie chodzi… Zobacze zainstaluje gre jeszcze bo na chwile obecna podalem linki do katalogu w którym sie gra znajduje… Moze własnie potrzebuje instalacji.

A vista to ultimate.

Mi dziala lineage II, ale kurna sie mecze z formularzem na allseronie i musze grac na wiesniackim servie dragon network :wink:

LoL Dragon netwrok :x wiesniacki :x weź allseron jest wiesniacki bo jest polski!

dragon ma dziwny system tatoo i subclass… no i donator coins i tym podbne zabawy unbalansujace gre

Taa allseron wiesniacki bo się nie dostałeś? haha

A co do tematu…L2 mi na Viscie x64 nie działa, ale na x86 działał…Dobrze,że mam jeszcze Xp…XD

Dragon-Network jako server ma dobre parametry, dużo lepsze niz Allseron, ale nie może konkurowac klimatem ani poziomem ludzi tam grającym…Na allseronie nie ma żadnych noobów ani idiotów ktorzy uprzykrzają rozgrywkę,a jak sie jakis nawinie to naprawde powiadam Wam, że prędko zniknie…a na Dragonie niestety każdy może dostac konto, więc jest taki bałagan niezły…No i na dodatek rate expa i kasy jest dużo większy, gra jest za łatwa.Najni zszy rate podserva to 10X…

ja tez nie mogę grać w lineage i mam viste home premium… nie wiem czy to ma coś do rzeczy ale działam aktualnie na notebook’u… specjalnie kupiłam drugiego kompa by moc razem z siostrą grać a tu porażka :(( pomocy…

co to znaczy nie dziala ? server retail czy prywatny ???

prywatny… taki sam mam problem jak lokez…

Działa tylko trzeba podmienić w systemie gry 1 plik daj @ to ci przysle spakowany system bo nie pamiętam co to był za plik moze zaraz poszperam na www i znajde go…

juz poprawka tutaj macie link do pliku dzieki ktoremu ruszy L2

należy go podmienic w systemie gry

http://forum.fusionl2.nl/viewtopic.php? … e4109a06e7

pozdrawiam

Lokez.

p.s. piwo sie nalezy ale w upalny dzień :smiley: :mrgreen:

Lokez mimo ze zamienilem te 2 pliki nadal mi nie wchodzi L2 Dragon-network na Viscie Home Premium wydalem sporo kasy aby miec dobrego kompa i dobre oprogramowanie a tu sie okazalo ze nadal mi nie dziala !!

Co do działania gry… spróbujcie ustawić zgodność programu (.exe) z Windows XP albo jeżeli i to nie pójdzie to z Windows 98/ME. Mi to pomogło :wink:

  • dodatkowo uruchom jako administrator :]

Złączono Posta : 04.08.2007 (Sob) 14:43

Dzieki dzieki dzieki wielkie! !!

ja mam błąd niewiem probowalem z trybem zgodnosci i nic jedynie 98/ME wyskakuje błąd na reszcie gra włącza się idealnie ale jak sie loguje to tak jak w inną gre chcialem tzn konto mam lecz niemoge sie zalogowac… :frowning: :frowning: :frowning:

Złączono Posta : 31.10.2007 (Sro) 11:03

a i dodaje ze mam C6 (interlude) :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

Jestem kolejną osobą, która ma problem z l2 na Viście. Mój problem polega na tym, że jak sie już zaloguje i przejde do listy dostępnych serwerów (serwer prywatny) zaznaczam i daje ok, czekam i nic sie nie dzieje :frowning: , zna ktos jakas rade na to? Z góry dziękuje

A mi nie działa L2 na viście L2 C4 włąnczam skrót i ■■■■ nic się nie dzieje