Vista i neostrada problem z instalacją modemu

Witam! !!

Mam problem z zainstalowaniem modemu ZXDSL 852, modem śmiga doskonale pod XP na kompach domowych, problem dotyczy notebooka, kupiłem go z Vistą niestety. Sytuację komplikuje fakt, że moja siostra po zakupie wrzuciła do kompa płytkę z aplikacją Tepsy, instalacja się uruchomiła i część plików została skopiowana do folderu z programami (zanim pojawił się komunikat, że aplikacja nie współpracuje z Vistą). Ściągnąłem stery dla modemu ze strony tepsy, skopiowałem, rozpakowałem (i po kilku zapytaniach systemu czy aby na pewno chcę to odpalić :? ) zaczęły się schody, komp „pluje się„ o jakąś niedokończoną instalację. Być może chodzi o tą nieszczęsną aplikację tepsy? Pliki, o których pisałem wcześniej, z oporami ale udało mi się usunąć ale komp nadal wyświetla komunikat o niedokończonej instalacji i chce się w kółko restartować. Miał ktoś podobny problem? Jest jakaś możliwość instalacji modemu czy ratuje mnie tylko router?

tez miałem podobny problem, u mnie okazało się że przy tych filtrach przy wtyczce, filtr musi być tylko do telefonu, do modemu nie może być, sprawdz czy tak masz. A po drugie to masz tam bezpłątną infolinie przecież: 0801-102-102. Gadaj z nimi dotąd aż Ci będzie wszystko chodziło, a jeśli powiedzą że nie wiedzą co jest przyczyną, to wyślą Ci bezpłatny serwis.

Lukas_11 K*L*I*K Poczytaj nie wiem czy to to ale… :wink: