Vista i neostrada

wlasnie takiego kwadrata mam :confused:

juz sporo dni przesiedzialem i probowalem cos zdzialac ale kicha.

wiec trzeba czekac do tego konca marca az tepsa raczy ruszyc zasdek po stery

dzieki za odpowiedz

pozdrawiam

nie ma za co, od tego jest forum :smiley:

a livebox to ■■■■, niezbyt uzyteczny, bluetooth ktory ma zasieg w moim przypadku kilka metrow, gdyz w mieszkaniu mam same sciany ‘nosne’ przez ktore trace sygnal, gdyz probowalem 2 kompy przez BT podlaczyc (porzadny, za bodajze 100 zl, a nie te badziewia po 15 :P) i niestety nie da rady :frowning:

livebox w moim przypadku to tez niewykozystany bedzie do konca bo tylko jako modem robi :expressionless: zadnych dodatkowych uslug nie obsluzy bo mieszkam w za malym miasteczku

teraz i tak zbieram na routera wifi, prawdopodobnie pentagrama cerberus, lub podobny :smiley:

kto Ci kaze uzywac BT w liveboksie…

ja tego uzywam jao routera wifi za 1zl miesiecznie…

przez ile miesiecy za 1 zl? mi oferowali za 10+vat, wiec odpada…pozatym routerek sie przyda na wlasnosc, a ja bede kozystac z wifi na laptopie, wiec tym bardziej livebox odpada, wlasnie po to potrzebuje router wifi, zeby nie ciagnac kablami, bo BT jak juz mowilem nie wydola :stuck_out_tongue:

przez polowe okresu umowy za 1 zl potem za 10zl - tak jak mowisz

czemu livebox odpada? chyba nie wiesz jakie on ma funkcje - ja uzywam wifi w laptopie przez liveboksa a blaszaka mam podlaczonego skretka.

ja mam juz swoj plan w tej sprawie :] router adls z modemem, z obsluga wifi :slight_smile:

nie chce widziec niczego wiecej od tepsy u siebie w chacie, a napis Livebox mnie razi :stuck_out_tongue:

Witam Wszystkich,

chetnie przekazuje posiadane na ten temat informacje …

podlaczenie Windows Vista do Neostrady poprzez modem Speedtouch 330 jest NIEMOZLIWE, aktualne sterowniki sa nieodpowiednie dla Visty …

sterowniki do tego modemu synchronizujace z Vista maja ukazac sie w marcu - tak informacja ze strony internetowej producenta …

Punkty TP polecaja dla Visty, obecnie najbardziej aktualny, LIVEBOX …

Pozdrawiam

Leoleo

Instalowałem według tej instrukcji i napotkałem taki błąd:

3e6f16b5159b9ec6m.jpg

Witam.

Instalowałem także wg. tej instrukcji i także wyskakiwał błąd.

Dzwoniłem do TPsy kazali mi zadzwonić Do microsoft, ponieważ twoje poprzednie próby instalacji nie odniosły skutku, a mimo to sterowniki siedzą w systemie, nigdzie ich nie ma.

Spróbuj jeszcze tym sposobem :

KLIK

bądź tym :

<>

Sto razy pisałem jak zrobić, napiszę 101 raz.

1. Kopiujemy z płytki katalog SpeedTouch200, zapisujemu np. w D.

2. Instalujemy sterownik z setup’a. Po procesie instalacji czekamy chwilę na jego zainstalowanie. Na dolnym pasku dostaniesz wiadomość , że się zainstalował.

3. Przechodzimy do utworzenia połączenia: wpisujemy login i hasło (zapamietaj hasło, dla wszystkich użytkowników)

4. Właściwości internet - połaczenia - ustawienia - właściwosci - ogólne - połącz ISDN Kanał speedTouch… To właśnie wybieramy (zaptaszkowujemy)!!

To wszystko

Ważne!!!

Sterownik na systemie Vista da sie zainstalować tylko raz, jedyny raz. Po odinstalowaniu już go powtórnie nie zainstalujesz. Wniosek jest taki, że na świeżo postawionym systemie musisz to zrobić za pierwszym razem.

I tak to wszystko powinno wyglądać:

http://img266.imageshack.us/img266/7412/xxxjj0.jpg

podobnie jak ze sterownikiem do grafiki - mialem tak samo, pierwsza instalka poszlo, pozniej juz nie dzialla grafa i tylko format

zadne przywracanie systemu, czy instalowanie sterow z plytki visty nie pomagalo

a speedtouch 330 z tego co czytalem gdziestam na forum dzialaly tak jak moj zxdsl, tzn instaluje sie normalnie sterownik do xp i podlacza modem, jakos tak

a probowales robic w ten sposob? sadze ze wiecej modemow uda sie tak odpalic…

Z tego co czytałem to instaluje się analogicznie.

Jam mam 32 bit’ową. Teraz należy sprawdzić jaki sterownik został dołączony na płycie od TP, ewentualnie poszykać 64 bitowego do Sagem F@st 800

Poszukaj na forum bo widziałem, ze ktoś dawał linki na jakieś nowe stery do sagem’a.

P.S.

Myliłem się, tam sa tylko 32 bitowe.

http://www.orange.fr/bin/frame.cgi?u=http%3A//assistance.orange.fr/1828.php

Na płycie od TPSA jest stara wersja v2.0.10p2 a na stronie Sagem jest dostępna v4.0.5 i tą właśnie mam.

Posiadam modem speadtouch 330 , odpaliłem neta na systemie windows vista 64 bit ultimate PL . Jednak po restarcie kompa , nie można już ustanowic połączenia , nalezy zdeinstalowac stery i cały proces instalacji modemu należy wykonac ponownie , Macie jakieś pomysly na obejscie problemu ?

Na 32bitowej wer. Vista nie idzie powtórnie zainstalować. Ot i cała filozofia, po 3 formatach udało mi sie dopiero znależć sposób na poprawną instalację. Ktoś napisał o instalowaniu po uwczesnym ściągnięciu ze strony, a tam przecież nie stery a tylko Driver Upgrade. Co się namęczyłem.

Sprawdź tylko jak masz: Właściwości internet - połaczenia - ustawienia - właściwosci - ogólne - połącz ISDN Kanał speedTouch… To właśnie wybieramy (zaptaszkowujemy) !!

Czy komuś działa internet na Windows Vista 64 bity PL przy modemie Sagem F@st 800 ??