Vista i problem z grami

Witam mam taki problem z grami na laptopie mojej siostry , otoz gry uruchamiaja sie ale w momencie kiedy mam wcisanac enter zeby isc dalej np. w fifa 09 przy wyborze jezyka to nic sie nie dzieje , dodam ze moge wybierac jezyk dowoli jednak zatwierdzic juz nie moge, podobnie bylo z gra Ice Age III w tym przypadku gra normalnie sie uruchamia do momentu w ktorym by odpalic gre musze wcisnac eneter i niestety nic sie nie dzieje jak go wciskam, zeby bylo zabawniej raz jakims cudem mi sie odpalila :frowning:

Nie wiem co to jest dx9 sciagnolem , stery od grafy chyba sa dobre UAC wylaczony i dalej nic :frowning: Bylbym wdzieczny za jakies pomysly rozwiazania.

oczywiście normalnie w windowsie klawisz ENTER działa bezproblemowo? Spróbuj uruchomić gre w trybie zgodności:

Na ikonie gry prawym przyciskiem myszki> Właściwości> Zgodność, Zaznaczyć Uruchom ten program… i wybrać windows XP (domyślnie :P) następnie Zastosuj>OK. i po tym działaniu zobacz czy gra działa.

Moj blad zapomnialem wspomniec, ze i to nic nie daje, klawisz enter dziala normalnie, ale wydaje mi sie ze to raczej problem z grami bo z tego co sie orientuje fife powinno sie moc takze odpalic myszka, jednak nie pojawia sie przycisk “wybierz” a klikanie w cokolwiek innego nie daje zadnego rezlutatu. :frowning:

Ja nie mam problemów z przyciskami ale za to cześć gier chodzi o wiele wolniej na Vista i 7. Proponuje powrót do XP lub XP x64

Na swoim komputerze tez nie mam najmniejszych problemow z grami, jednak laptop siostry nie pozwala mi na przejscie przez okno z napisem wcisnij enter, gry normalnie by chodzily tylko problem z przebrnieciem przez ten etap.