Vista i problem z Operą:/

Witam, mam Vistę Ultimate i jako przeglądarkę Operę versja 9.10, chyba najnowsza. Ogólnie ok ale…nie odświeża mi stron, tzn zamykam przeglądarkę, uruchamiam ponownie, wchodzę na stronki z moich Zakładek (czyli Ulubione) i informacje na tych stronkach są już nieaktualne! Mam wrażenie, że Opera zapamiętuje ich stan przy ostatniej wizycie i potem wyświetla przy ponownym wejściu na stronkę jej ostatni oglądany stan:( Po wejściu na tą samą stronke przez IE, gdzie wszystko na stronkach jest na bierząco a potem znów na Operę, wtedy już wyświetla ok. Przykład, główna strona DOBRE PROGRAMY, przez 3 dni wchodziłem na główną stronkę i …NIC…non stop ten sam stan, bez nowych informacji, programów i postów na forum. Wchodzę na IE i wyświetla setki nowych postów, dodadnych programików i informacji vortalu. Wie ktoś co i jak? :evil:

preferencje - historia- sprawdzaj dokumenty ustaw na zawsze

(dosłowne brzmienie może być trochę inne, bo mam po angielsku)

Obrazki tez ustaw na sprawdzaj zawsze - tez nie dosłownie Operkę porzuciłem jakieś 3-4 tygodnie temu po 5 latach używania i nie bardzo pamiętam jak to dokładnie brzmi. Istotne wszędzie tam gdzie musisz wpisać tekst z grafiki.

:mrgreen: Dziekuje. Powyższe rady odniosły skutek, działa:)