Vista i SP1

Witam.

Mam na laptopie system Windows Vista Home Basic. Prawdopodobnie nie mam na nim SP1 bo ja wchodzę w panel sterowania / system to jest tam na gorze opcja “Wyświetl podstawowe informacje o systemie” i tam pisze tylko Windows Vista Home Basic nic nie ma o SP1. Teraz pytanie. Czy muszę ściągać SP1 czy jak zaktualizuje system to on się sam zainstaluje? Nie podłączałem go jeszcze do neta ponieważ to lap na studia i dopiero podłączę go na miejscu. Ale wolę się upewnić

Ja na swoim HP mimo że pobierały się łaty odrazu po podłączeniu do neta musiałem pobrać sp 1 ręcznie i zainstalować sam :slight_smile:

Aha a jak wchodzę w panel sterowania i tam mam system update to jest tam pobierz i zainstaluj aktualizacje dla tego komputera. Pisze, że razem 1 ważna aktualizacja 56,3 MB i takie tam. Czy to jest aktualizacja wszystkiego co mam na kompie np MS Office 2007 i inne rogramy czy tylko samej visty? Dodam, ze laptopa mam HP i tam, tez chyba sa jakies aktualizacje?

Mi odrazu kilkaktrotnie pobierał kilka razy pakiety iluś łatek w tym łaty i sp1 do Office 2007 :slight_smile: masz tam opcje zeby pokazał ci co pobrał i co jest do pobrania :slight_smile:

A mogę wybrać co ma pobierać? Bo niektórych aktualizacji bym nie chciał…