Vista i XP na jednym kompie

Siemka,

Co do Visty, to najlepszej opinii nie mam, ale dla DX10 chciałbym ją nabyć, a przy okazji zostawić sobie wolną drogę powrotu do XP.

  1. Czy dwa systemy na jednym kompie spowalniają go?

  2. Bardzo? :stuck_out_tongue:

  3. Jest w tym sens :)?

1.Nie ponieważ systemy nie uruchamiasz oby dwa naraz tylko uruchamiasz ten który Ci potrzebny.

  1. patrz 1

  2. Jest w tym sens, chcę sobie tak zrobić :slight_smile: Chociaż za bardzo nie wiem jak :smiley:

btw. na 7600GS nie uruchomisz gry na DX10. Minimum to 8800GS, optymalnie 8800GT.

póki co DX10 to mit nikt niew idział żeby było lepsze od DX9.

Także sensu za bardzo nie ma.

Najpierw instalujemy XP później Viste oczywiście na osobnych partycjach.

Ja miałem już tak kiedyś z 98 i XP. Wiem, że trzeba lepszą kartę xP - kupuję 8800 GT. Co do DX10 to niektóre gry, np Assassin’s Creed chodzą płynniej na nim, niż na DX 9 :slight_smile:

Ale czy dwa systemy na jednym kompie naprawde go nie zamulaja… Bo slyszalem, ze przy dwoch systemach dysk twardy znacznie zwalnia.

Co prawda Visty i Xp nie instalowałem na jednym kompie, ale kiedyś XP i 98. Chodziło całkiem nieźle - nie zauważyłem spadku wydajności. Co do kwestii technicznej - instalowałem na dwóch różnych partycjach i najpierw starszy system, potem nowszy (chodzi o to, by zostały wpisy w MBR). Czasami trzeba dokonać wpisu w boot.ini, aby mieć możliwość wyboru z listy

W DX10 bardziej naturalny jest tylko dym (nie widać granic), promienie słoneczne i woda.

Skoro ma Viste, XP i miejsce na dysku to czemu nie?