Vista Inspirat Ultimate 2 - jak odinstalować?

Witam,

Mam na komputerze Windowsa XP i zainstalowałem sobie Vista Inspirat Ultimate 2 i postanowiłem powrócić do stylu z XP. Na początku dałem styl Windowsa XP później odinstalowałem przez narzędzie Windowsa Dodaj lub Usuń Programy wszystko ładnie poszło komputer się zresetował. I no właśnie i ikony zostały z Vista Inspirat i pomóżcie mi jak to odinstalować. :lol:

Więc tak kolego podczas instalacji zawsze tworzy się punkt przywracania systemu teraz plik shell32.dll nie został cofnięty po deinstalacji Vista Inspirat Ultimate 2 teraz musisz podmienić shell32.dll z orginalnej płytki systemu spróbuj tak zrobić

Do napędu włóż płytę instalacyjną Windows XP i wykonaj:

Start => Uruchom => wpisz polecenie sfc /scannow i wciskamy Enter

Jeśli za każdym razem będą wyskakiwać okienka klikaj na Ponów próbę.

Powinno pomóc

Dobra spróbuje tylko, żeby mi cały Windows nie padł… :frowning:

Po 1. Ustawiłeś styl klasyczny Windows?

Po 2. Odinstalowywałeś w trybie awaryjnym?

Po 1. Styl jest "Styl Klasyczny Windows (zmodyfikowany) próbowałem dać ten styl klasyczny to tylko tapetka się zmieniała.

Po 2. Nie w trybie normalnym.

kuboludek100 system ci nie padnie po tym scanowaniu

Dzięki levisek scan trwa zobaczymy jakie będą efekty :wink:

1. PPM na pulpicie-Właściwości-Wygląd-Okna i przyciski-Styl klasyczny Windows (tu ci się nie tylko tapeta zmieni)

2. Wywal go w awaryjnym.

3. Jak nie pomoże to przywróć system do poprzedniego stanu. :slight_smile:

Pozdro :slight_smile:

kiedyś też to miałem po instalacji VistaMizer ikonki zostały bo plik shell32 nie jest tak łatwo podmienić w zainstalowanym systemie

Spróbuj wyszukać plik iconcache.db i gdy system go znajdzie to skasuj go, uruchom ponownie komputer. Potem wejdź we Właściwości wyglądu, przejdź do karty “Ustawienia” i tam z listy palety kolorów wybierasz “Średnia (16 bitów)” i klikasz “Zastosuj”, po tym zmieniasz paletę z powrotem na “Najwyższa (32 bity)” i klikasz “Zastosuj”-> OK. Jest możliwość, że po tym powrócą stare ikony - u mnie pomogło to po deinstalacji Vista Icon Pack v3.

levisek82 , nie pomógł ten skan teraz robię to co Pablo55 , mówił

Dodane 20.08.2009 (Cz) 12:19

Zbyniek , a jak to wywalić w awaryjnym ?

Pablo55 , nie znalazłem tego pliku gdzie on jest ?

Dodane 20.08.2009 (Cz) 12:22

Rozwiązałem temat Pablo55 , jesteś wielki 8) ![-o<