Vista(instalacja MS VB oraz uruchamianie komputera)

Witam. Mam problem z Vistą. a nawet 2

1: Nie mogę zainstalować MS Visual Basic(program do programowania). Installer jest zapisany w rozszerzeniu .msi

2: Kiedy wylogowuję się z użytkownika i chcę się zalogować na innego - pulpit itd się włączają normalnie tylko że nie włączają się żadne gadgety, nie działa Windows mail oraz kiedy zminimalizuje okna nie widać ich na pasku zadań.

Proszę o pomoc

Ja niedawno miałem problem z instalacja Visual Express. Nie chciał się wcale instalowac. Pokazywała sie lista do zainstalowania a po chwili przy kazdym informacja o błedzie. Nawet Viste przeinstalowywałem. A okazało się ze wersja która instaluje nie ma wbudowanego SP1 (plik ściągnięty za pomoca Dobrych Programów) i dlatego taki problem. Kiedy ściągnąłem wersje z SP1 instalacja poszła bez problemów. Może to to.

Nobody93 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Nie. to raczej nie to.VB ściągałem ze strony MS i blokuje mi sie przy wczytywaniu instalacji na pozycji 99%

Obstawiam albo źle ściągniety plik albo byc może instalacja jest w toku tylko tak to wygląda (proponuje dłuzej poczekać) - ewentualnie blokuje jakis antywirus. Przed instalacja dobrze tez wyczyścic katalog TEMP.

wyczyściłem, czekałem prawie 30 minut i wyłączyłem antyvira. dalej to samo;/