Vista - Jak zmienić standardowy dysk to zapisywania

Witam,

Zrobiłem sobie ostatnio nową partycję , 10gb specjalnie zeby nagrać na niego windows. Nagrałem Vistę , format zrobiłem , vista sie zainstalowała , zostało tam 1gb wolnego , ale niestety wszystkie pliki jakie ściągne zapisują się na ten właśnie dysk , jak zmienić żeby pliki zapisywały się na drugi dysk ktory ma 350gb wolnego?

Z czego ściągasz??

Cześć, raczej nie z czego tylko jakim programem. W większości (jeżeli nie we wszystkich) programów do ściągania można wybrać miejsce docelowe (czyli gdzie program ma zapisać plik). I o to tu chyba chodzi. Po prostu poszukaj w ustawieniach downloadera. Tworzysz sobie jakiś folder na innej partycji czy dysku wskazujesz jako miejsce docelowe i działa.

Internet Explorer , ale tagze jak chce zainstalować grę lub też office 2007 to mi to samo wyskakuje

beztytuuyq9.jpg

Chlopcy ratujcie:p

W dniu 01.07.2008 , o godzinie 19:26 został dopisany post przez Algeroth

Nawet jednej instalki nie moge odpalic bo sie to samo pojawia :confused:

W dniu 01.07.2008 , o godzinie 19:42 został dopisany post przez Algeroth

beztytuuyv9.jpg

To z office 2007

Tego akurat nie zmienisz. Opróżnij foldery:

C:\WINDOWS\Temp

C:\Documents and Settings\nazwa użytkownika\Ustawienia lokalne\Temp

Ściągnij Ccleaner i przeczyść nim dysk i rejestr.

Ta partycja ma 10gb …

W dniu 01.07.2008 , o godzinie 19:48 został dopisany post przez Algeroth

i jestem chwila po formacie…

W dniu 01.07.2008 , o godzinie 19:49 został dopisany post przez Algeroth

No cóż, zostaje mi tylko zrobienie formatu , usunięcie tamtej partycji 10-gbowej , i zainstalowanie na nowej partycji , ehh , dzieki

Zrób to co napisąłem bo w tych folderach zbierają się różne śmiecie po instalacjach i nie tylko. Możesz jeszcze wyłączyć przywracanie systemu (PPM na mój komp > przywracanie systemu > wyłącz przyw. sys. … )