Vista już w sklepie!

Vista od dnia dzisiejszego jest dostępna w sklepie PROLINE. Ceny są niższe niż zapowiadane i co najlepsze można ją kupić odrazu ponieważ nie pisze iż produkt jest jeszcze niedostępny a są podane stany magazynów :slight_smile:

Link: http://www.proline.pl/shop.php?kat=Systemy+Operacyjne

W komputroniku od wczoraj :mrgreen: w proline tylko 64BIT :?: heheh dobre :!:

Porównanie co do Windows Vista Home premium:

Komputronik: 455 zł Proline: 369 zł

Jest różnica :wink:

dostalem info od komputronika :

“Premiera Visty przewidziana jest na koniec stycznia - dopiero wówczas będziemy mogli ją sprzedawać.”

no jest bo w proline to wersja 64bitowa zapewne mało popularna , a pozatym to w koncu Microsoft wzorem Linuxa mógłby w koncu na jednej płycie lub w pakiecie wydać w tej samej cenie wersje 32 i 64bit.

Czy mogę do obecnie posiadanego komputera zakupić Vistę Ultimate OEM?

Witam!

tokarek jaja sobie robisz, czy jesteś aż takim laikiem?

Oczywiście, że możesz, o ile komputer uciągnie Vistę.

Co do tych sklepów… oferta jest, ale zakupy i tak zaczną realizować po premierze :slight_smile:

To w takim razie po co jest Vista Upgrade?

na allegro mozna kupic od reki - maja na stanie

Ceny spadną, zawsze tak jest, z resztą ceny Visty w komputroniku pewnie się zrównają

w Vobisie tez juz sa

a co do Proline - to wedlug opisu to nie jest wersja OEm , wiec skladajac zamowienie mozna zadac wersji BOX

Jak widac z oferty Proline to jak system jest OEm to pisze to - np w Xp

Witam!

Maja na stanie… legalne?

Póki co oficjalnie była tylko premiera wersji biznesowych, dla użytkowników domowych nie było premiery i jeśli ktoś ma na stanie to raczej nie jest to wersja legalna - tym bardziej z Allegro.

wszystko jest legalne - od kilku dni Vista PL trafila do dystrubtorow i hurtowni - wieksze sklepy juz maja na stanie , tak samo allegrowicze ktorzy maja znajomisci w takich hurtowniach. TYlko ze sklepy oficjalnie moga sprzedwac od 29 stycznia - oczywiscie sa sprzedwane spod lady dla znajomych itp

Witam!

No… spod lady… czyli sam sobie odpowiedziałeś, że legalnie nie można jeszcze kupić Visty.

zawsze pracownik moze sie pomylic i zapomniec i sprzedac :slight_smile:

Raczej mało prawdopodobne :wink: Taką rzecz się pamięta.

Witam!

Nie wiem, czy żartujesz, czy naprawdę tak myślisz… ale niestety pracownik nie może się pomylić i łamać prawa, bo będzie później za to odpowiadał.

Na tej zasadzie to ja mogę się pomylić zabrać coś ze sklepu i powiedzieć, że zapomniałem zapłacić (a przecież kradzież i tak będzie kradzieżą).

Nie tylko Proline, ale od dzisiaj oferuje też Vistę w przedsprzedaży partner vortalu, Vobis Vista i Office 2007 już w przedsprzedaży w Polsce

Pozdrawiam

Na allegro już sprzedają Vistę w wersji OEM, podobno legalnie w porozumieniu z przedstawicielem MS. Tak więc jak komuś 4 stówek nie szkoda, to może sobie wersję home premium zakupić :slight_smile: Ja poczekam na triala, a potem się zobaczy.