Vista - Kilka pytań(net, aktywacja, tuning)

Witam,

Mam kilka pytań dotyczące Visty…

1.Czy jak będę miał Viste to czy będę musiał od nowa konfigurować router?

Pod router są podłączone 3. osoby wraz ze mną.

  1. Co mam zrobić, aby nie trzeba było aktywować Vistę oprócz kupić ją ??

Czytałem ten artykuł, ale nic się w nim nie dowiedziałem, a będzie to legalne?? Chyba nie, bo tak piszą :-x

  1. Czy są dobre programu to optymalizowania Visty ??

  2. Czy już są odpowiednie stery od nvidi, aby używać w pełni vistę ??

Nie konfigurujesz routera, tylko jak coś system operacyjny :stuck_out_tongue:

A myślisz że ktoś ci poda linka z instrukcją i crackiem na forum ?

A co mieli ci napisac ze legalne heheeheh .M$ sam na swoich stronach dal wskazowke jak to zrobic

:smiley: A czemu zebu vista stala sie bardziej popularna , takie wydłużenie okresu karencyjnego nie jest naruszeniem licencji użytkownika (EULA) :slight_smile:

Nie o to mi chodziło :-o

Jak jest nowy router to się go konfiguruje :!:

Bo jak ja sformatuje winde to nie muszę nic konfigurować już tylko wchodzę do neta :stuck_out_tongue:

Jeśli jest nowy router to musisz najpierw sklonować adres MAC i to wszystko. Potem już nic nie musisz robić tylko wpinasz kable do routera innych użytkowników i swój. Cała filozofia.

Zresztą wszystko jest w instrukcji routera.

Znam tylko jeden i za dużo nie daję. Co ty myślisz, że jak vista używa ok. 400mb ram, to po optymalizacji będzie zabierała 200-300? :stuck_out_tongue:

Nawet standardowe sterowniki daja ci pełne uzytkowanie Visty :mrgreen:

To chyba raczej nie do końca legalne, w koncu ściagasz z internetu system i na dodatek nie triala :stuck_out_tongue:

Poczekać na oficjalnego triala i poużywać go co najmniej 120 dni bez aktywacji. To będzie legalne. Póki co jednak triala nie ma i nie wiadomo kiedy będzie.

Są. Np. Sunrise Vista Konfigurator, CCleaner, Tweak VI.

W pełni, czyli rozumiem do gier? Jakich sterów byś nie zainstalował, to gry w większości będą chodzić wolniej niż na XP. No chyba że masz naprawdę mocny sprzęt.

Dwa, nie wiadomo czy w ogóle będzie.

Dlatego lepiej zakupić system i mieć z głowy czekanie na windows vista Trial :slight_smile:

Ponieważ adres sieciowy jest automatycznie przedzielany przez DHCP dla konkternego adresu MAC karty sieciowej więć w Viście też tak będzie.

Na pewno będzie w końcu MS na marne nie umieszczał by na swoich stronach “Windows Vista trial- Wkrótce”

Są np. takie jak TweakVI, Vista Manager

Acha :smiley:

Dzięki za wyczerpującą od Was odpowiedź :wink:

NIe no teraz ześ palnął !!

przy dwurdzeniowym procku niema ani jednego fpsa mniej (moze nawet wiecej ;))

djrupin

Nie wyskakuj tak człowieku, bo Ci żyłka pęknie. Nie raz było pisane na tym forum, że na przy procesorach dwurdzeniowych większej różnicy w działaniu gier pod Vistą nie widać. Tym, którzy mają jednordzeniowe, jak np. ja gry chodzą wolniej niż na XP. Poza tym co to znaczy “pięknie mi śmiga”? Dla jednego 25 klatek/s to będzie pięknie, a inny powie, że to mało.

Złączono Posta : 28.03.2007 (Sro) 23:19

Jeszcze co do gier, to w tym wątku: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 61&start=0 PavelZet wszystko bardzo ładnie wyjaśnił, radzę przeczytać.