Vista kłopot z pocztą jak założyć hasło?

Witam mam od niedawna Viste Ultime i mam pytanie czy ktos orientuje sie jak w Vista w poczcie ustawić hasło w Outlooke Expres ustawiało sie to w tożsamości a jak w Vista ???

Witam.

narzędzia/konta/ klikasz dwa razy na koncie poczty , i dalej juz zakładka zabezpoieczenia czy server :slight_smile: tam masz opcje hasła

Wystarczy poczytać HELP w Windows - nie po to Panowie z Microsoft go tworzyli

Nie o to chodzi Aero.

Pozdrawiam

Dzieki za porady ale czy to bedzie tak jak w OE 6.0 tzn klikam Outlooka Express i wtedy wybieram tozsamosc i podaje hasło czy to bedzie w Vista tak samo działało czy robi sie konto uzytkownika i przy starcie systeu loguje sie, wolałbym aby było jak w OE ???

Musisz to zaakceptować - Konto Użytkownika w Windows Vista = Tożsamość w Poczcie Systemu Windows.

Czyli nic nie bedzie ze tak powiem po staremu jak w OE a bedzie trzeba zrobic np 6 kont uzytkownika i kazdy lohuje sie do Visty, bezsensu to zrobili wolałem jak w OE wybierało sie tożsamość a nie teoretycznie system bo tak czy siak trzeba do systemu sie zalogowac a jak ktos chce z moich prog korzystac to instalujac musze dac all…LIPA

A co zabawne w OE 6 nie ma opcji export tożsamości.

Ech ten Miernosoft LIPA LIPA LIPA

Bardzo dobre rozwiązanie. Każdy ma Swoje i za Swoje odpowiada.

  • własne konto użytkownika - dokumenty, poczta, kontakty, zadania, ulubione, programy.

Koniec z grzebaniem po nie swoich dokumentach, emailach.

Jak Ci tak brakuje tego - zainstaluj innego klienta poczty.

Wiesz jak ktoś wie jak posługiwać się folderami to żadne konto nie pomoże sam XP testowałem jak przegladać szwagra dane itp, i pomimo iż nie logowałem sie jako on dało sie wszystko.

Natomiast wolałem OE 6.0 ponieważ np teściowa czy teść wybrali toż…hasełko i luz a tak to troche lipowato.

I pytanko z innej beczki czy Vista Ultima zainstaluje sie na netbook-u Acer TM 2413 LMi 1,5 Ghz procek, 768 MB Ramu i Grafika 128 MB bo ostatnio jak zainstalowałem to nie było efektu AERO doczytałem się w Doradca aktualizacji Windows Vista iż kwestia aktualizacji sterowników typowo pod Viste i bedzie OK ???

Ogólnie pozdrawiam alll

Jeżeli ktoś wszystkim daje konta o uprawnieniach administratora to tak się będzie działo. Po to wprowadzono konta z ograniczeniami aby tylko jeden administrator był i na nim się nie powinno pracować na co dzień.

Wiem wiem już znalazłem sposób na koncie admin założe poczte która ma być tylko dla mnie a dla gościa reszte…

:lol: