Vista na rok.Co dalej?

Witam wczoraj wypełniłem ankiete dla uzyskania darmowej wersji visty moje pytanie co zrobić z tą vista po roku ??

Musze kupować nowy system ?? czy może da sie dokupić cd key ? jesli tak to gdzie

Vista na rok za darmo? =P przeczytaj warunki licencji (jeśli coś takiego masz) i jeśli jest tam ograniczony czas jej aktywności znaczy że po wygaśnięciu musisz kupić nowy system.

Jarek_OSW , jest taka “akcja” Microsoftu, w której użytkownik może otrzymać system Windows Vista Ultimate na rok, za darmo. Jedynie za co płaci to około 30 zł za koszt przesyłki. Nawet pisali o tym na stronie głównej www.dobreprogramy.pl

A po roku albo kupujesz oryginalny CD-KEY do tej Visty - wybierasz jakiej, ponieważ masz na dysku Vista Ultimate, więc możesz wpisać do niej klucz od Startera do Ultimate, i zainstaluje ci taką jakiej opdasz klucz. Jeśli nie zakupisz klucza, to musisz odinstalować system, bo w przeciwnym razie staje się on piratem.

A wiecie gdzie można kupic zaufane Cd key"e ? Są jakieś strony z tanimi ? Bo za niedługo przyjdzie mi ten system i chciał bym już mieć zakupiony Cd key

Czemu ci się tak spieszy z kupnem tego cd-keya masz na to cały rok:)

Dokładnie, masz na to cały rok. Ale mówiąc CD-KEY miałem na myśli, że raczej kupujesz sobie na przykład w sklepie Viste HP, i jej klucz wpisujesz na tej, co dostałeś za darmo. Bo ty zawsze płacisz za klucz i licencję, a nie za płytę :slight_smile:

Ale być może ja nie wiem, że można kupić gdzieś sam CD-KEY, więc może napisz maila do centrum INFO Microsoft’u i tam ci powinni powiedzieć.