Vista na Takim komputerze?

Oczywiście, że tak.

Panowie bo mam takie pytanko Czy Radeon 9550 moze byc bo mam okazje kupna za marne pieniadze.Bym go podkrecil sporo i czy Aero glass bedzie dzialac i niebedzie klopotów?

Złączono Posta : 11.02.2007 (Nie) 14:25

Jest juz Giga rami i ten Radeonik a i jeszcze podkrecilem procka do 2600+.Tak wiec lepiej na xp czy vista/ który bedzie mi lepiej dzialal? I wogóle?

Hej!

Mam takie pytanko na temat VISTY… poniewaz potrzebuje jakiegos kolejnego oryginalnego systemu zastanawiam sie nad kupnem XP Home, a Vista Home Basic… co byscie mi doradzili. na kompa

Celeron 2,2

512 RAM

Radeon 9600 PRO

to takie podstawowe dane… no i czy VISTA by w takich warunkach chodzila… rzecz jasna nie portrzebne mi sa AERO, wiec Home bAsic… no i wycztlaem, ze jest mozliwosc wylaczania Aero, wiec moze kupic Home PRemium(jak bym w przyszlosci powiekszyl RAM) ? ale czy to nie bedzie spowlanialo bardziej, jezeli nawet wylacze aero, czy bedzie tak samo jak Home Basic dzialac :smiley: ??

Troszke nakrecilem, ale dziekuje z gory za wszystkie szybkie dopowiedzi, poniewaz czas goni :stuck_out_tongue:

Ja mam Radeona 9550 i nie wiem czego sie czepiacie!! U mnie wszystko śmiga jak trzeba. Może część z was zmieniała bios karty i przez to te problemy

Flin100n uruchomienie Aero Glass nie zależy od ilości RAM-u, tylko od karty graficznej. Jak ten Twój Radeon obsługuje DX9 to i Aero Ci pójdzie. Co oczywiście nie znaczy, że drugie tyle RAM-u by się nie przydało, zwłaszcza dla Home Premium, bo Basic na takim sprzęcie będzie jeszcze jakoś chodzić. Ale zapomnij o grach czy innych pamięciożernych programach.

Witam.

Pytanko apropos laptopa.

Mam laptopa Acer TM 2413 LMi czy Vista Ult…pojdzie u mnie z Aero ??

Moj laptopik to 1,5 Ghz proc, 768 MB Ram, 60 GB Dysk

Grafika Mobile Intel® 915GM/GMS,910GML Express Chipset Family (192 MB)

  • 4.09.00.0904 (DirectX 9.0c)

Moje pytanko czy vista ultim…pójdzie wraz z Aero i ewentualnie gdzie znaleść stery do grafiki - na intelu i stronie acera nie ma ???

Vista chodzi plynnie nawet na zintegrowanym Radeonie i 448 mb ram :]

nawet z areo

Chodzi o to czy na parammetrach jak wyzej mego laptopa czy pojdzie i skad wziasc ster do graf pod viste ???

W sumie juz sam nie wiem… chyba bede musial kupic i sam sprawdzic :mrgreen: trudno… bo czesto odpowiedzi na pytania sa jedynie przykladem teorii oklepanej w internecie… bo niektorzy mowia, z eedzie chodzilo, inni mowia, ze nie bedzie i taka to robota :stuck_out_tongue:

Wiesz pytam bo mam Viste ult ale jakos aero nie działa, w ogóle stąd zapytanko…

P.S Nie kupuj hehehe bo ja zmieniam za jakisc czas ogolnie laptopik cacko i ok ale zmieniam na wyzsza półke…

Ja mam:

AMD Athlon XP 2400+ 2,0GHZ

ASUS 6600

1GB Ram i Vista wystawiła mi ocenę 3,4. WoW

A ja amlaptopa i stad owe pytanie - chyba dosc logiczne słowo - LAPTOP

maciusgothic pytanie nie pyta o Twoj barłach a moj sprzet ?

Flin100n może po prostu ściągnij “wersję testową”, a potem zdecyduj czy warto wydawać pieniądze. Oczywiście to tylko sugestia, nie zamierzam sprowadzać tutaj nikogo na złą drogę :wink:

ja mam viste na A2000 gf2 gts i 768ramu :slight_smile: smiga jak ta lala :slight_smile: nie bojcie sie visty :smiley:

A co to jest to A2000 gf2 gts ??

Athlon 2000, geforce 2 gts

Witam

Chcialambym sie zapytac was, bo zastanawiam sie czy warto kupic jest Windows Viste. A zanim to spytam sie Was o czy moze byc.

Posiadam Laptop amerykanski Toshiba Satellite M45-S331

Intel Pentium M process. 1.60 GHz, 80GB, no i teraz mam 504MG RAM (powinno byc 512 ram) i tak zamierzam zamienic a wieksza pojemnosc…

Druga sprawa komp i windows xp jest amerykanski i czyzby vista PL bedzie dzialac? No i jesli ktos wie, bo ja mam net dzieki systemie ConfigFree, i jak bedzie Vista to bedzie dzialac?

A jaką masz Grafike ??

Procek masz OK ramu pownnno starczyć ale lepiej dokupić.

Nie wiem jak bedzie z ConfigFree

No i jak wspomniałem zależy jaką masz grafike ??

A no tak zapomnialam o grafie :lol:

Grafa tu jest Mobile Intel® 915GM/GMS,910GML Express

Wiec Vista Ci smignie bez problemu ale bez AERO, masz taką samą grafike jak ja a do niej jest potrzebny albo PATCH albo sterownik pod Viste…ja takowego poszukuje narazie bez skutku wiec Vista bedzie ale bez AERO.