Vista nie wykrywa Sony Ericssona K510i

Witam,

2 dni temu zainstalowałem sobie Viste Ultimate SP2 PL zamiast dotychczasowego Windowsa XP, ale chyba źle wybrałem, bo teraz na tej Viście nie mogę podłączyć mojego Sony Ericssona K510i, tzn. Vista nie wykrywa go. Próbowałem już instalować sterowniki z płyty dołączonej z telefonem, podłączałem go w trybie awaryjnym, instalowałem Sony Ericsson PC Suite (zarówno w wersji 6.0 jak i 2.10), próbowałem bez żadnych sterowników, ale nic nie pomaga. Windows po prostu nie wykrywa tego telefonu, nie wyświetla się żaden komunikat, ani nic w tym stylu. Ja już nie mam na to siły, może wy coś wymyślicie, bo nie zamierzam znów instalować Windowsa XP tylko dlatego, że mi tego fona nie wykrywa :?

Proponuję skok wyżej i przesiadkę na Windows 7 :wink:. Również posiadam SE K510i i z powodzeniem podłączałem go, i na XP, i na Viście, i na Windowsie 7.

Niestety nie wiem, co może być powodem Twoich kłopotów.

Longhorn2009 , a jak podłączysz fona to w menedżerze urządzeń (w panelu sterowania) też nie ma nieznanego/niezainstalowanego urządzenia ??

Dzięki kolego pakeroso za zainteresowanie, ale wolałem przeinstalować XP zamiast tej Visty, niż zmagać się z tym problemem :wink: Oczywiście na XP problemu nie ma, a co do twojego pytania to telefon nie był nigdzie wykrywany, nawet w menadżerze zadań, w trybie awaryjnym, w ‘Bezpieczne usuwanie sprzętu’ też go nie wykrywało :oops: Testowałem inne złącza USB i nic, a kabel USB jest na pewno sprawny.

Pozdrawiam.