Vista - nie wyświetla niektórych folderów

Mam pewien problem. Vista ukrywa mi niektóre katalogi, np. folder “players” z save’ami z gry Call of Duty 4 Modern Warfare. Gdy wchodze do folderu gdzie mam zainstalowaną grę nie pokazuje mi takiego folderu. Jednak gdy chce coś tam pobrać (np. przez Oper) folder jest wyświetlany. Mam ten problem z wieloma katalogami. Czy ktoś mógłby mi pomóc? Bardzo mi na tym zależy. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Uruchamiasz dowolny folder, klikasz na organizuj, opcje folderów i wyszukiwania, później na widok i odznaczasz “Ukryj chronione pliki systemu (zalecane)” i przełączasz na “Pokaż ukryte pliki i foldery”.

mam tak ustawione i dalej nie pokazuje

To możono antywirus coś blokuje, u mnie kiedyś blokował dostęp do dysków przenośnych.

nie, próbowałem już odinstalowywać antywirusa i nic…

A Windows Defender? Też czasami sprawia problem, na jakim koncie pracujesz (administratora czy ograniczonym).

Zainstaluj sobie Total Commander i w opcjach zaznaczasz “Pokaż pliki ukryte/systemowe (tylko dla doświadczonych)” i po problemie…

pracuje na administratorskim - a z total commanderem zaraz spróbóje

windows defender- wyłączyłem. total commander - nie zadziałał.

Nie wykonalne aby nie zadzialało… ja normalnie wybieram opcje Pokaż pliki ukryte/systemowe (tylko dla doświadczonych) klikam zastosuj i odrazu widze jak w tle pokazuja się niewidoczne wcześniej pliki i foldery… Sam zobacz:

78136214xe4.th.jpg 54751964di2.th.jpg