Vista po polsku

witam kupiłem laptopa w francuską vista famili basik czy można pobrać polską nakładkę i z skąd proszę o pomoc

Przestroga - proszę userów o nielinkowanie do strony z pewnym narzędziem - tu już dwukrotnie podawanym - konsekwencją będzie wydzielenie i warn. :?

Niestety francuskiej Visty Home Basic nie można spolszczyć pozostaje tylko zakup polskiej wersji w sklepie…

A to niby dlaczego nie da się spolszczyć? Możesz spróbować, wejdź w Windows Update i tam się wyświetli aktualizacja do zainstalowania, będzie to tak zwane “MUI”. Zainstaluj, uruchom ponownie i masz Viste PL! :smiley: O ile Franki kłamie :wink: Bez obrazy :slight_smile:

Nie da rady spolszczyć ponieważ pakiety językowe MUI występują tylko w najbogatszej wersji Visty czyli Ultimate :wink:

Nie potrafię kłamać więc mówię prawdę i tylko prawdę :wink: :smiley:

a jaki to model laptopa jest? najlepszym propozycja by było instalacja ten visty z płytki lub partycji recovery na ludzki jeżyk np angieslki czy polski, wtbór masz tuż po instalacji/przywróceniu systemu operacyjnego

dzieki za odpowiedzi ale vista przerobiona juz na polski zajelo mi to raptem 5 min z zegarkiem w reku a jestem zupelnym laikiem tylko klawiatura azerty ale cuz warto bylo pozdrawiam

Domyślam się ze sposób w jaki przerobiłeś Viste na PL nie jest do konca legalny,ponieważ legalnego sposóbu nie ma dla Visty Basic,jest jedynie dla Visty Ultimate.Pozdrawiam

spolszczyć można tylko viste ultimate i enterprise

Zmień na Polski Programisty i na klawie przycisk “Z” z “Y” :wink: