Vista po Polsku

Mam pytanie- mianowicie czy jest polska wersja jezykowa Visty?? czy trzeba ja sobie samemu spolszczyc

Złączono Posta : 04.11.2006 (Sob) 14:28

aha jak cos to mam vista rc1 tylko po angielsku

nie ma

hmm trudno. ale dzieki za odpowiedz

chyba jednak jest, tylko ze nie udostepniona publicznie, na stronie sa screeny http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=8&a=92

O czym wy tu piszecie ??

Owszem wersja beta Polska była ale tylko dla wybranych a wersja official po nowym roku po Polsku będzie - cierpliwości.

dla jakich wybranych o czym ty mówisz ??

To było prywatne spolszczenie testera microsoftu z naszego vortalu i ta vista była tylko dla niego :!:

Dla nikogo więcej

No właśnie o tym mówię. :slight_smile:

nie , ja mówiłem o jednej osobie a ty o wielu, przytaczam cytat :

Jakie znowu prywatne spolszczenie???

To była polska wersja beta, byłem jej testerem. Sam niczego nie spolszczałem (to chyba byłby jakiś idiotyzm samemu spolszczać system :lol: )

A ja byłem betatesterem Windows Vienny :smiley:

ciekawe, tylko żadnej wersji do tek pory alpha nie ma :stuck_out_tongue:

można bardzo prosto zrobić spolszczenie do visty :stuck_out_tongue: :o hehe

jak tak prosto zrobić spolszczenie do visty, to powiedz jak ?? :mrgreen:

Niech nie mówi tylko niech zrobi. :mrgreen: :stuck_out_tongue:

Kiedyś robiliśmy do 5270 itp spolszczenia własne.

Nie były to oczywiścei spolszczenia całych systemów ale między innymi pasków zadań, menu kontekstowych, przegladarki IE 7, i tych części systemu który się najbardziej używa.

Niestety spolszczenia te były trzymane na winbeta po zamknieciu forum wszyskie przepadły.

Ale myśle że można by było zrobić nowe spolszczenia do angielskiej wersji RTM np. dla betatesterów którzy otrzymają angielską wersję Vista…

Jak by ktos był chętny to pisać do mnie PW (oczywiście chodzi o spolszczenie tylko najważniejszych części systemu)

Grzesiek1

tylko powiedź mi jedno, po co robić spolszczenie bnawet dla finalne wersji visty … skoro ona tak naprawdę w polsce pojawi się juz niedługo :wink:

Ten kto zna angielski , testował bety visty/ alpha longhorna, a kto nie zna , to będzie miał problemy i tak i tak … no ale pomysł ciekawy …

Witam, jestem właśnie w trakcie tłumaczenia pliku: Shell32.dll.mui, do Visty RTM programem ResHack, i powiem, że efekty są mierne,(albo źle coś robię) trochę już przetłumaczyłem , a efektów nie ma, nic nawet słówka nie ma po polsku. Nie wiem już o co chodzi. Dla jasności tłumaczę Viste pod Windows XP.

Pozdrawiam

Hahahahah ale ubaw !!

a kiedy wyjdzie polska wersja office 2007 i tej visty ultimate :wink: