Vista pójdzie na tym kompie podany w opisie

Witam. mam pytanie czy windows vista HP PL 32 bit pójdzie na tym kompie spokojnie razem z grami FIFA 09 - PES 09 - CALL OF DUTY 4 i 5 nowy - NEED FOR SPEED PRO STREET na full detalach na rozdziałce 1680x1050 na xp spokojnie chodzą…

nie lepiej poczekać na windows 7 ?

albo nie czekać i już skorzystać z udostępnionej za darmo przez MS wersji Windows 7 RC. będzie rok na przetestowanie i ewentualne zdecydowanie się na zakup.

przecież W7 to zubożona Vista :smiley:

dlatego jest mniej wymagająca hardwarowo.

Oczywiście W7 ma też kilka bajerów (mnie sie podobają gadżety na pulpicie a nie w pasku)

Ja bym osobiście pozostał przy windows XP ale jeżeli bardzo chcesz to naprawdę, poczekaj do momentu gdy wyjdzie Windows 7. Jest on o wiele bardziej zrównoważony i bardziej stabilny… co za tym idzie, o niebo szybszy.

Jak masz teraz kupować Vistę to lepiej poczekać na Windows 7

Zapomnij o tym,że te gry zadziałają ci na Viście na takim komputerze z full detalami i w takiej rozdziałce:minimum 3 GB ram musisz mieć ,dobrą grafę z DDR 3 i 512 MB pamięci i procek coś koło 3 GHz przynajmniej.Skoro mojemu koledzie na lapku z 2 GB pamięci sama Vista się przycinała (od razu po zakupie)

Lepiej poczekać na Windows 7,gdyż Vista to nieopłacalny i niedopracowany bubel

Fifa 09-wymagania zalecane:

System operacyjny: Windows XP / Vista

Procesor: AMD lub Intel Dual Core

Pamięć RAM: 2 GB

Grafika: karta graficzna 7800 Nvidia lub odpowiednik

Wersja DirectX: DirectX 9.0c

Dźwięk: kompatybilny z DirectX

Wolne miejsce na dysku: 4 GB

Niemożliwe, to nie była wina systemu, osobiście wcześniej mi na 1gb ramu, vista chodził bardzo dobrze i nie było żadnych “przycięć”…

… i tak XP jest najlepszy xD

a jaką wersję miałeś ?? HB ?? bo kolega ma HP z włączonym Aero Glass.

Co do XP się zgodzę jest najlepszy (Vista ma jak dla mnie sporo denerwujących niedociągnięć,choćby klikanie na plik pierw LPM a dopiero potem PPM myszy żeby ukazało się menu kontekstowe),lecz Windows 7 zapowiada się być czymś lepszym od XP,który już jest dość wysłużony i przestarzały jak na dzisiejsze technologie.

Windows 7 to dopiero będzie prawdziwy następca XP

scorpion1948 toś mnie rozbawił :x grałem w Fife 09 na kompie z podpisu+Vista hp detale średnie w większości i sie ani razu nie przycięła nie wiem czy beda działać na full ale na średnich na pewno! nie znam wymagań pozostałych gier ale fifa powinna być na full

Pójdzie lajtowo :smiley: kumpel jechał na 512 RAMu i AMD 2,4 Ghz jednordzeniowy xP

ja powiedziałem wyraźnie że nie na full i nie na takiej rozdziałce,czytaj ze zrozumieniem.Full a Medium to zasadnicza różnica

Fifa działała by na 99% na full a inne, jak napisałem wcześniej, nie wiem

scorpion1948 to mnie rozbawiłeś… Zainstalowałem viste i pierwsze wrażenia te gry co podałem wyżej chodzą wyśmienicie tak jak na xp full na 1680x1050 …scorpion1948

chyba ci się coś pomyliło, chyba się nie znasz widzę… GRAFIKA radeon asus 4850 512 nie jest dobra hahahahahaha, 100% lepszy od tego twojego NVidia GeForce 8600 GT 256 MB GDDR2

Dodane 13.06.2009 (So) 12:30

scorpion1948 sory ale kiedy kol wiek działałeś na viście lub grałem bo widzę ze bo cieszko byś miał z kompem…

scorpion1948 pierw poczytaj o tej grafice radeon asus 4850 512 ddr3, i później się wypowiadaj ok

chyba miałeś na myśli swój komp ze ci nie pójdzie na full na tej rozdziałce…

gierki fajnie śmigają u mnie jeszcze ta grafika cod 5 miodzio :wink:

o grafie nie doczytałem i wcale nie napisałem że jego grafa jest zła,tylko że potrzebna jest dobra grafa,na Viście nie działałem i nie mam zamiaru bo to bubel,ale wiem jak działa u kumpla na lapku,z palca sobie tego nie wyssałem

sory ale nie porównywaj laptopa do komputera jakie ten kolega :slight_smile: ma laptopa… ale nie mów ze na takim kompie jaki ja mam, gry i win nie pójdzie na max :wink: a moja grafa jest mocna i radzi sobie spokojnie na xp i na viscie tak jak i reszta sprzętu.

piszecie w ten sposób że żeby coś zrozumieć trzeba przeczytać kilka razy! radek hd 4850 to bardzo wydajna karta a np Fifa nie ma dużych wymagań! u siebie nie zauważyłem jakichś większych różnic jeśli chodzi o gry na Xp i Viscie (przy 1gb ramu!)która dobrze gospodaruje pamięcią i w razie potrzeby jest w stanie trochę jej zwolnić.

Pozdro

Boże co wy gadacie,

Vista pójdzie, również gry będą działać na full detalach ( ja bym tylko nie przesadzał z rozdzielczośćią).

Wiem co mowie, bo mój sąsiad ma kompa o podobnym configu i wszystkie gry jakie posiada działają na full.

Vista i te gry spokojnie pójdą na tym kompie, ale przydałby ci się lepszy procek(do grania :smiley: )

no do procka będę się przymierzał ale kiedy to będzie to nie wiem, na razie to kupiłem zasiłke… a żebym zmienił na dobry procek żeby go nie kręcić to będę musiał tez zmienić płytę bo sobie fajny wyczaiłem procka tylko on nie wejdzie do mojej płyty na dobrą płytę i procka będę musiał koło 1000 zł wydać jeszcze pszemysle to, ale jak na razie to na gry i na kompa to nie narzekam wszystko śmiga jak należy…