Vista - Poker Texas Hold'em?

Poker Texas Hold’em. Czy ktoś wie co i jak z tym dodatkiem?? Bo nigdzie nie mogę znaleźć wzmianki - chodzi o strony Microsoftu. Thx za pomoc

to się ściąga z Ultimate Extras (dodatek do Windows Update w Viście Ultimate, narazie tylko EN) ze stron MS tego nie ściągniesz

Szkoda. no coz narazie pozostaje oczekiwanie i korzystanie z innych serwisów oferujących pokerka:D

Dzis sprawdze,bo wczoraj bylo troche pozno na odpalenie tego Extras,mozna go pobrac tylko na Vista Ultimate jako jeden z nowych extras.Wydaje mi sie ,ze to przebiega poza oficjalnymi download Microsoft.

A ty masz viste ultimate EN czy PL?

poker jest juz dostepny na polskiej wersji visty

na real money sie tam gra?

warebel byś chciał… coś ty…

Są dostępne 3 dodatki na extras Hold’em Bit Locker i wersja zapoznawcza dreamscene wszystkie poinstalowałem!!

U mnie nie ma tego dodatku? Gdzie Ty to znalazłeś?

Sciagales przez update?? dzisiaj sprawdze jak bede w domu - hehe w pracy tylko win2000.

to po co grac tam? nie lepiej w jakims poker roomie gdzie zarabiasz normalne pieniadze?

jad dla mnie strata czasu

Tak, przez Windows Update. Były tam tylko 2 dodatki, tj. ten poker i ulepszenie Bit Locker’a.

Tak przyszło mi do głowy, może Ty masz wersję angielską Visty?

Samo mi wyskoczyło w windows update tam gdzie hold’em i bitlocker. Dodatek jest niestety po angielsku. Nawet gdy miałem normalny deskop to uzycie procka wahało sie między 80-100% :o

ale ty masz vistę PL czy EN ?

Bo na PL są tylko dwa dodatki, nie ma dreamsceence

jest na PL jak masz mui EN

Proszę bardzo:

przechwytywaniedi9.th.jpg

Dla niedowiarków co prawda mam angielkiego MUI ale przed tym tez miałem tą OPCJĘ !!

Ja ściągnełem 3 dodatki i mam windows vista pl

to jest narazie tylko na EN. sam sprawdzalem u kolegi. rzeczywiscie zuzycie procka jest masakryczne:/

Co to prawie w cale u mnie nie obciąża procka a ja mam viste pl i ściągnełem sobie tan dodatek (nie moja wina że ma słabego procka) :frowning: