Vista preinstalowana

(Groldominika) #1

Tak można. Ja z kolei nabyłam laptopa w USA z anglojęzyczną Vistą HP. Pobrałam z Wareza polską wersję Vista HP i zainstalowałam na kluczu tym z agnielskiej wersji. Prawa nie łamiesz bo masz licencję (plakietka na z dołu laptopa) i oryginalny klucz. Nośnik można nawet pożyczyć.

PS.: Po co Ci angielska wersja?

(Mirekgw) #2

wszystko zrobisz tylko dobrze przeczytaj jak będziesz chciał mieć po angielsku to po prostu pobierz taki język jak potrzebujesz i postępuj tak jak przy spolszczaniu wszystko opisane 100% działa

link - viewtopic.php?f=22&t=233390

(xomo_pl) #3

język jest już z góry określony, możesz go sobie zmienić pużniej programem vistalizator

poto by nie być ograniczonym-w vista pl niezainstalujesz np live1care-pakietu zabezpieczeń od MS i wielu innych programów udostępnianych przez MS, pozatym vistya pl jest beznadziejnie przetłumaczona, menu start szerokie na pół ekranu, no i w Vista eng jest rozpoznawanie mowy które w vista pl jest niedostępne.

(system) #4

Tłumaczenie nie jest złe, Menu Start jest takie same, a z programami i rozpoznawaniem mowy wygrałeś...

(xomo_pl) #5

menu polskiej visty:

http://www.vista.pl/upload/fck/Image/menustart(1.jpg

angielskiej:

http://www.codinghorror.com/blog/images ... menu-2.png

jak to jest takie samo to ja jestem święty :slight_smile:

(system) #6

Dobra wygrałeś... ale możesz mieć takie w polskiej wersji...

(xomo_pl) #7

wiem, że można mieć takie, ale trzeba zmienić plik ale to kolejne kilka minut mniej poświęcone na poprawianie tego co zespsuł polski oddział Microsoft....

(Irosan) #8

Język wybierasz przy pierwszym uruchomieniu komputera na pierwszej planszy. Oczywiście to samo się dzieje jak przywracasz z partycji recovery toshiba.

Nie zalecam instalować jakich wersji innych niż ta dodana przez producenta gdyż wszystko ma sie podane na patelni.

(Kolmar) #9

zomo_prl , jak na polskiej Viście zastosuje się inną skórkę niż ta standardowa, to wszystko jest OK. Co do angielskiej wersji, to co jak co ale angielskiej Visty nie lubię, w przeciwieństwie do Xp.

(xomo_pl) #10

tylko że wielu osobom najbardziej podoba się oryginalna skórka a nie inne.

puste słowa.....

(Kolmar) #11

To samo mogę powiedzieć w stosunku do ciebie ...puste słowa i nic więcej. Po porostu co kto lubi. Jak ktoś chce używać angielskiej wersji Visty to niech używa.