Vista preinstalowana

Tak można. Ja z kolei nabyłam laptopa w USA z anglojęzyczną Vistą HP. Pobrałam z Wareza polską wersję Vista HP i zainstalowałam na kluczu tym z agnielskiej wersji. Prawa nie łamiesz bo masz licencję (plakietka na z dołu laptopa) i oryginalny klucz. Nośnik można nawet pożyczyć.

PS.: Po co Ci angielska wersja?

wszystko zrobisz tylko dobrze przeczytaj jak będziesz chciał mieć po angielsku to po prostu pobierz taki język jak potrzebujesz i postępuj tak jak przy spolszczaniu wszystko opisane 100% działa

link - viewtopic.php?f=22&t=233390

język jest już z góry określony, możesz go sobie zmienić pużniej programem vistalizator

poto by nie być ograniczonym-w vista pl niezainstalujesz np live1care-pakietu zabezpieczeń od MS i wielu innych programów udostępnianych przez MS, pozatym vistya pl jest beznadziejnie przetłumaczona, menu start szerokie na pół ekranu, no i w Vista eng jest rozpoznawanie mowy które w vista pl jest niedostępne.

Tłumaczenie nie jest złe, Menu Start jest takie same, a z programami i rozpoznawaniem mowy wygrałeś…

menu polskiej visty:

http://www.vista.pl/upload/fck/Image/menustart(1.jpg

angielskiej:

http://www.codinghorror.com/blog/images … menu-2.png

jak to jest takie samo to ja jestem święty :slight_smile:

Dobra wygrałeś… ale możesz mieć takie w polskiej wersji…

wiem, że można mieć takie, ale trzeba zmienić plik ale to kolejne kilka minut mniej poświęcone na poprawianie tego co zespsuł polski oddział Microsoft…

Język wybierasz przy pierwszym uruchomieniu komputera na pierwszej planszy. Oczywiście to samo się dzieje jak przywracasz z partycji recovery toshiba.

Nie zalecam instalować jakich wersji innych niż ta dodana przez producenta gdyż wszystko ma sie podane na patelni.

zomo_prl , jak na polskiej Viście zastosuje się inną skórkę niż ta standardowa, to wszystko jest OK. Co do angielskiej wersji, to co jak co ale angielskiej Visty nie lubię, w przeciwieństwie do Xp.

tylko że wielu osobom najbardziej podoba się oryginalna skórka a nie inne.

puste słowa…

To samo mogę powiedzieć w stosunku do ciebie …puste słowa i nic więcej. Po porostu co kto lubi. Jak ktoś chce używać angielskiej wersji Visty to niech używa.