Vista premiera czy ktoś pobiera/ł całą transmisje?

Mam małą prośbę jeśli ktoś pobiera/ł premierę Visty w 500 kbit/s (64,4KB) od samiutkiego początku, czy mógłby ją umieścić na megaupload.com? Bo naprawdę chciałbym ją obejrzeć ;] A raczej nie złamię tym zbyt wielu punktów regulaminu. Bo niestety w niewiadomych dla mnie przyczyn niechciała mi się ta transmisja odpalić w WMP10 (11 to ■■■■). A w FalshGecie 1.81 poszła niestety straciłem wtedy z pół godzinki a i zaczołem pobierać tą nędzną 220 kbit/s. Dlatego bardzo proszę o upa w pliczkach po 80MB ;]

no comment …

chłopie cierpliwości za dwa trzy dni w p2p będzie :slight_smile:

za niedługo zapewne też na videoo google i youtube :slight_smile:

Mi też się coś nie chciało w WMP odpalić na 500kb/s ;] I mam nadzieje że szybko będzie na p2p lub Gogle Video.

FXJ i czym tu sie podniecać ??

Kolejny pseudo show w wykonaniu Billa :mrgreen:

Mnie na głodne kawałki w stylu sekciarskiego prania mózgów nie nabierze.

Głupiego szukasz?

Dobrze ze nie mam już Win, od dobrego roku 8)

Dobra, dobra linux rulz ale niektórym aż tak bardzo okienka nie przeszkadzają. A to chyba bez różnicy czy umieści w 1 pliku czy w 5? Bo ja bym się dogadał z kilkoma osobami i w 2godz bym już to miał ;] A jak ten materiał przejdzie jeszcze przez g.video to już ładnie będzie wyglądał nie ma co ;] Wolę już tego ASX po spakowaniu WinRarem, i na jakiegoś torrenta czy bearshare :smiley:

FXJ powiedz jaki jest bezpośredni link do tego materiału żeby zapisać w FG

W końcu wykorzystam dobrze łącze 40 mb/s :slight_smile:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=5874

Ale trzeba było zgrywać wczoraj! W trakcie pokazu life ;/

No ale teraz też odtwarza się tylko nie wiem jak to zapisać…

Po prostu kopiujesz jeden z tych trzech linków

I wrzucasz je do FlashGeta. A potem otwierasz ten pliczek ASX za pomocą WMP

Nie wiedziałem że można pobrać tego broadcasta po emisji :smiley: Widać może sam to pobiorę jeszcze :smiley: