Vista-problem współdziałania defendera z nodem 32 2.7

(Nikezsamotraki) #1

Witam, od niedawna mam komputer z Vistą Home Premium 32bit. Przy tym mam Noda 32 2.7. Defender informuje mnie, że Nod działa ale wysyła powiadomienia w formacie który nie jest już obsługiwany. nie wiem teraz, czy instalować nowszego Noda, jeśli tak, to jakiego 3.0 czy 4.0, czy w ogóle jest to konieczne w takiej sytuacji i czy to powiadomienie świadczy o nieskuteczności noda, którego posiadam w tej chwili?? Jestem totalnie zielona w kwestii informatyki, póki co, dopiero się tego zaczynam uczyc. Stąd moj problem :oops:

P.S. Dodatkowo ostatnio defender nie chciał pobierać aktualizacji, już pobiera ale przez kilka dni był problem, dlaczego, może ktoś wie??

Będę wdzięczna za pomoc

(Semtex) #2

Często się to zdarza,raczej nie ma czym się przejmować.Co do Nod to lepiej go zaktualizuj do nowej wersji i zobacz jak Defender będzie się zachowywał.Ale myślę że wszystko wróci do normy.W celu uspokojenia się możesz prewencyjnie przeskanować system tym skanerem na żądanie:Klik.

W nim nie ma ochrony rezydentnej więc nie ma ryzyka konfliktu antywirusów.Wykonaj pełny skan wszystkich dysków.

(sdar) #3

MeduzaMalena , Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji zmien.gif

Pomocne może być zapoznanie się z TYMI informacjami.

(Msprungk) #4

Potwierdzam, ale bez wyłączenia Windows Defendera. Znakomicie uzupełnia NOD-a