Vista problem z aktualizacja


(Beny1990) #1

Witam ! mam problem z aktualizacja, po włączeniu laptopa wczytuje sie Vista i zaraz po tym wyskakuje jakas dziwna aktualizacja w której pisze "Konfigurowanie aktualizacji: etap 3 z 3 ukończono 0%". Nie da sie nic zrobic, a najlepsze w tym jest to, że laptop sie restartuje cały czas. Prosze o pomoc jeżeli ktoś wie o co chodzi.

Pozdrawiam !


(Mihau X64) #2

Ja tak mialem jak załadowalem SP1 i musiałem zrobic reinstalke systemu.. Jeśli to od SP1/aktualizacji to nic nie zdziałasz..


(Beny1990) #3

własnie nie wiem od czego to bo to laptop wujka a on nie zna sie nic i nie wiem właśnie co on tam robił, ale raczej SP1 wgrac niepotrafi. Wiec do servisu oddac ?

Bo formatować Visty niepotrafie :mrgreen:


(Mihau X64) #4

No to zgraj na pendrive albo DVD lub sieć dane jakie wujek chce zachować i niema co sie szczypać.. walniesz formata i po sprawie 8)

Dodam, że dziś 4 razy robiłem format bo testowałem viste z DVD recovery toshiby i super działa :lol:

Tylko jak zgrać dane? Niema problemu jesli uruchomisz system w trybie awaryjnym lub zapodasz płyte live CD z jakąś wersja linux'a wtedy możesz podłączyć pendrive i skopiować co trzeba..

Nie bez przesady.. Jeśli nie wdychasz oparów palonego styropianu to dasz sobie rade :wink:

Niewiem jakiego masz kompa ale formatowanie visty a xp nieróżni się za wiele przynajmniej podwzględem sposobu (jak się do tego zabrać)

Wkładasz DVD i reset kompa odpalasz z płyty i dalej już sobie poradzisz bo jest banalne.. a jeśli nie masz płyty to pewnie masz jakąś recovery na dysku to też powinny na ekranie pokazać sie jakieś informacje jak należy uruchomić instalke z takiego recovery.. A jeśli nie masz ani DVD ani recovery to masz problem :wink:


(Szpadel83) #5

tez mam ten problem - u mnie z narzedziem do zlosliwego oprogramowania... narazie znalazlem takie rozwiazanie:

odpal tryb naprawy komputera (F8 przy bootowaniu i wybierasz Napraw)

odpalasz tam Przywracanie systemu - wybierasz punkt przywracania i system wstaje, zeby znowu nie padl to wchodzisz w aktualizacje i zaznaczasz by nie instalowal tej ostatniej... tylko ciekawe co sie stanie jak M$ wyda kolejna aktualizacje :evil:

ok, wlasnie trafilem na rozwiazanie od samego Billa :wink:

http://support.microsoft.com/kb/949358/pl