Vista-problem z instalacja i deinstalacja programow

Jestem nowym uzytkownikiem Windows Vista.Ostatnio pojawil sie problem.Nie moge zainstalowac ani zdeinstalowac zadnego programu.Pojawia sie komunikat:przy instalacji “1004” po kliknieciu “ok” kolejna informacja"An error occurred.The opening system denied acces to the specified file".Na domiar zlego wersje mam anglojezyczna i nie orientuje sie w systemie na tyle dobrze by poradzic sobie nie powodujac wiekszego problemu.Probowalam przez "punkt przywracania"ale otrzymalam informacje ze nie udalo sie przywrocic do rzadanego punktu.Czy jest jakies wyjscie z tej sytuacji?Dziekuje za pomoc.

witam.

Prawdopodobnie Twoje konto przez ktore sie logujesz do systemu jest kontem z ograniczeniem dostepu.

Sprawdz czy Twoje konto jest z uprawnieniami administratora.

sprobuj jeszcze raz przejnstalowac i ustawic wszystko porzadnie .a po drugie przeciesz vista jest tez po polsku

No i co z tego ??

Czy to jest powód do tego żeby nie można mieć wersji anglojęzycznej ??

jak to kolega wyzej napisal, prawdopodobnie nie masz praw administratorskich. a po co mu wersja polska, skoro ma oryginalna angielska…

ja miałem taki sam problem właęnie było to związane z prawami administratora :wink:

bardzo dziekuje za pomoc.Mieszkam w kanadzie i stad wersja anglojezyczna.Obawialam sie ze skoncza sie moje klopoty przeinstalowaniem

systemu :frowning: nie lubie tego robic ale coz…