Vista, problem z konfiguracą router'a

Witam, mam taki problem z konfiguracją router’a D-Link DI-524 … wszystko robię zgodnie z instrukcją, i na sam koniec wyskakuje mi taki błąd

http://img253.imageshack.us/my.php?imag … tuumb1.jpg

czemu ?

z tego co widzę to korzystasz z płyty “pomagającej” zainstalować router. Proponuje wejsć w przeglądarkę wpisać 192.168.0.1 i tam konfigurować wszystko.

no wszedłem na tą stonkę ale tam dużo tego wszystkiego, i nie wiem co i jak tam robić …

A co chcesz skonfigurować ?

no router’a żeby mieć bezprzewodowy internet w domu … w laptopie mam Wi-Fi …

niby wszystko ładnie skonfigurowało się na tej stronie, potem coś na samym końcu bierze się " restart " i znów powraca na stronę główną i nadal neta nie mam ;/

frona , proponuje wyłączyć router z prądu i modem (za pewne który masz) i odczekać jakieś 15-20min po czym znów włączyć modem, potem router i ponownie skonfigurować tak jak to robiłeś na tej stronce.

dobre router podłączony, ale teraz następny problem … nie mogę założyć hasła ;/ lecz, gdy kolega chciał do mnie wejść przez Wi-Fi, to sie nie połączył, ale nie wyskoczyło mu żeby wpisał hasło …

gdzieś w konfiguracji systemu to założę hasło ?

albo jest taka możliwość, żebym sprawdził, czy ktoś jest jeszcze podłączony pod mój router ? bo mam myślę, że tak, bo strasznie wolno mi chodzi …

pozdrawiam.