Vista-problem z ładowaniem stronek internet

Witam,mam Viste wersje angielską i problem w postaci tego,że nie chcą mi się ładowac stronki co 30 sec trace kontakt z witryną.Mam liveboxa(neo 1 mb).Od strony neostrady wszystko jest w porządku raczej.Często odłącza mnie od witryny(używam firefoxa) gdy biore Network and Sharing Center czerwony krzyżyk stoi na drodze połączenia do Internetu,który mówi,że “one or more network adapters on this computer” .Nie wiem co mam zrobic,instalowałem już pare razy liveboxa ale problem sie utrzymuje.Dodam że gg i sciąganie działa,podczas gdy nie moge się połączyc z Netem.

Vista jest angielska-pirat?

może ona nie chce puścić liveboxa tyle że to po angielsku co utrudnia analize problemu…

“Jeden lub więcej adapterów sieci na tym komputerze” ( w domyśle, jest zainstalowanych, korzysta z sieci)

A czy przed kolejna instalacją wyczyściłeś dokładnie system z pozostałości po sterownikach, które zakładam odinstalowałeś przed nową instalacją?

Jeśli nie to po deinstalacji sterów a przed instalacją nowych skorzystaj z CCleaner’a i dokładnie wyczyść system, rejestr. Potem zainstaluj na nowo livebox, ale tylko jeden raz, i sprawdź. Po czym daj znać na forum. :slight_smile: