Vista problem ze stanem wstrzymania

Witam,

mam Windowsa Viste Home Premium x64 i mam problem ze stanem wstrzymania. Właściwie to wszystko działa jest okej, ale po wznowieniu pracy mysz mi się “zacina” tzn. mogę jezdzić i klikać ale ona sama też klika… jest to tak jakbym cały czas wciskał LPM a tego nie robie. I mysz włącza wszystko na co najade :confused:

Dodane 01.03.2009 (N) 19:06

Jak wstrzymam system na max 2 minuty to myszka działa normalnie.

nic nie poradzisz taka właśnie jest vista, niedopracowana pozostaje modlić się, że wypuszczą łate (w co wątpie) lub że poprawią stan wstrzymania w seven

A to każdy tak ma w Viście ??

z tego co wiem to większość, bardzo rzadko zdarza się, że komuś idealnie chodzi stan wstrzymania w viście. Problemy z acpi (jak do tej pory jest niedopracowany i z tąd wałki). Ja na przykład włączając komputer ze stanu wstrzymania mam czarny ekran (system chodzi bo guziorem na obudowie komputer zgaszę) i monitor za cholerę nie chce się włączyć dopiero restart pomaga (hibernacja działa cacy).

@up:

Aha, rozumiem.

@topic:

Heh, nie wiem jakim cudem, ale już jest wszystko okej. Na początku po godzinie wstrzymania uruchomiłem kompa i zaczęło działać, dzisiaj o 7:00 przed szkołą wrzuciłem stan wstrzymania, po lekcjach o godz. 16 uruchomiłem kompa ze stanu wstrzymania i myszka działa. :wink: Samo się naprawiło nie wiem jakim cudem bo nic nie robiłem. Jedyne co zrobiłem to wyłączyłem automatyczne przejście w stan wstrzymania, bo miałem ustawione na 10 minut.

No widocznie tam microshit coś spieprzył :slight_smile: . Masz szczęście u mnie jest gorzej, ale ja korzystam tylko z hibernacji bo lepsza :slight_smile: