Vista pytanie

mam pytanie, czy jak zaistaluje viste to programy które chodzily na xp beda chodzic na viscie?

nie ma reguły, teoretycznie tak… w praktyce różnie to bywa.

Z tego co wiem, to Vista jest betą na razie - więc różnie to może być.

Generalnie programy powinny działać na wersji stabilnej

To zależy…zauwazyłem że z kazdym nowym buildem coraz mniej programów z xp chodzi na viście, nawet programy odpalane w trybie zgodnosci z xp :confused:

Takie gg, czy inny komunikator, a co do podstaw nawet office 2003 odmawia posłuszenstwa, za to office 12 na viście chodzi jak bajka :slight_smile:

Dzisiaj albo wczoraj wyszła nowa wersja build 5361, jak sciagnę , to opisze co i jak jest teraz, czy system stabilniejszy, jak z programami z xp

A skąd będziesz ściągał ?

To trzeba być betatesterem , który ma możliwośc ściagniecia i testowania najnowszych wersji beta oprogramowania MS, ale na załapanie się jest juz zdecydowanie za pózno.

Albo MS jak informował kolega ie7 znowu łaskawie za darmo pozwoli ściagnąc najnowszą wersję beta ich twórczości.

Lol co za pytanie, przeciez że nie z emula, tylko z connect.microsoft.com :slight_smile:

Już wiem, publiczna beta visty bedzie dostepna ale w wersji home premium edition, tylko jeszcze nie wiem kiedy zostanie upubliczniona, może wersja RC0, zobaczymy

a kogo to obchodzi ? ważne jak działa wersja finalna a nie jakieś bety :confused:

własnie że się mylisz, trzeba wiedziec jak działają bety, porównywac je z poprzednimi buildami, dzięki temu mozna sobie wyrobic zdanie czy poprawiają coś w viście czy nie, czy jest optymalizowana, i jak działa na kompie, tym bardziej że do premiery coraz bliżej :stuck_out_tongue:

Z przykrością informuję że nie pobiorę visty 5361, gdyż ta wersja została tylko udostepniona w programie TAP http://msdn.microsoft.com/isv/gettingst … fault.aspx

Wersja na connect wyjdzie za tydzień, a i miła informacja dla tych którzy chcą legalnie przetestować vistę :

:slight_smile:

Zadałem to pytanie, gdyż nie mogłem znaleźć udostępnionej publicznie przez MS bety Visty.

To ciekawa informacja