Vista rejest, gdzie jest zakładka Run

Tak ja w temacie poszukuję zakładki Run (tam gdzie są wpisane programy startujące z systemem dla wszystkich użytkowników).

Z góry dziękuję za odpowiedzi :smiley: .

Witam

Start>i wyszukaj w lupce wpisując “uruchom” napewno znajdziesz.

Pozdrawiam

A nie lepiej przez uruchom > msconfig > uruchamianie?? Tam masz wszystkie wpisy od autostartu.

A co rejestru to jest klika tych gałęzi:

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\RunOnce

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\RunOnce

Kurczę zapomniałem o tej funkcji #-o , dzięki.

EDIT

Ale ja chcę tam coś dodać :smiley: .

Wszystko co startuje i z których kluczy, pokazuje program Autoruns.

To wchodzisz do rejestru i do jakiejś gałęzi którą podałem i dajesz PPM nowy > wartość ciągu i pokaże się “nowa wartość 1” to zmieniasz nazwę na nazwę programu i 2xPPM i tam wpisujesz lokalizacje do pliku exe programu.

adam749 , tyle to ja też wiem :smiley: , pytanie czy do skrótu dopisać .ink :?:

Gdzie do skrótu??

Tam podajesz lokalizacje pliku exe danego programu np: C:\program files\jakiś program\aplikacja.exe i dajesz enter

Prędzej .lnk

A no tak .lnk miało być, chcę tam dodać skrót do połączenia sieciowego bo jak dawałem do autostartu to raz działało a raz nie. To co mam dopisać .lnk :?:

Jak chodzi o połączenie do neta to to nic nie da. Zainstaluj program Autoconnekt i po problemie.

Tyle że na viście to z nim więcej problemów niż jest wart, nawet usunąłem plik help to i tak dalej sprawiał problemy :frowning: .

ff265fb8f9c3bd41.jpg

Co oznacza to element docelowy, są tam jakieś dziwne liczby, gdzie znaleźć tą lokalizację, czy to gdzieś w rejeście (dałem wyszukaj ale nic nie znalazło):?: