Vista rewolucja

raczej wielki sukces :stuck_out_tongue: jak nie masz i nie używasz to się nie odzywaj :stuck_out_tongue: według mnie to jeden z najlepszych systemów operacyjnych na świecie o ile nie najlepszy :stuck_out_tongue:

Kiedyś byli tylko fanatycy religijni a teraz są jeszcze janczarowie microsoftu[system służy do obsługi innych programów i powinien być lekki i szybki].

W którym miejscu ??

W głowie Billa i jego specjalistów od marketingu owszem, ale tylko w ich głowach. Po pierwszym boomie (spowodowanym intensywną reklamą) sprzedaż Visty na całym świecie gwałtownie spadła czego nie kryją nawet pracownicy MS.

Czytaj:

http://www.frazpc.pl/news/18159-Ballmer … edaz_Visty

A szczególnie to:

Specjaliści “Mikromiękkiego” postawili głównie na wygląd, pozostałe zmiany w stosunku do XP są praktycznie kosmetyczne, ewentualnie do uzyskania za pomocą innych darmowych narzędzi. Viśta jest to OS dla szpanerów. Użytkownik którem zależy na wydajności systemu na bank nie postawi na Vistę. Cukierkowaty wygląd i kolorowe jarmarki to jeszcze nie wszystko.

może i kolorowe ale wygodne w pracy :slight_smile: mi się vista podoba i mam na jej temat dobre zdanie :wink: każdy ma swój gust :slight_smile:

A co powiecie na temat zmian w winXP w stosunku do starszego windows 2000 ?

Też niewielkie, ale było to spowodowane koniecznością stworzenia stabilnego systemu desktop (win 98 i ME niestety do nich nie nalezały) i dlatego skorzystano z serwerowego jądra NT.

Hehe, to się uśmiałem :mrgreen:

Vista to badziew, nie ma o czym gadać.

Moim zdaniem Winda na która najbardziej najdaje się do pracy to XP Professioanal, koniecznie z zainstalowanym antywirem i antyspywerem oraz najlepiej z włączonym stylem klasycznym bo wtedy jest lekka i szybka i moim zdaniem profesjonalniej wygląda niż to niebieskie czy inne paskudztwo :slight_smile: System powinien być lekki i szybki żeby nie zżerał zasobów dla aplikacji i dzięki czemu te mogły śmigać. DLATEGO VISTA TO PORAŻKA pod tym względem.

Przyszłosć należy do laptopów które potrzebują lekkiego systemu,tak że vista będzie miała ciężko.

Ale niestety MS już wymusza na producentach żeby jako OS preinstalowany na nowych lapkach była Vista a nie XP :!:

Jak dla mnie w Viscie przydatny jest tylko BitLocker, i Aero Glass który nie wątpliwie dla przeciętnego użytkownika jest głównym atutem. XP jest dużo bardziej wydajny na dzień dzisiejszy.