Vista sidebar-problem


(Andysowa) #1

Witam wszystkich.Mam windowsa Viste i od jakiegos czasu nie moge uruchomic zadnego gadzetu na sidebarze.Jestem laikiem w tych sprawach i prosze o pomoc.


(Hen Gra) #2

a pojawia się jakieś info przy próbie uruchomienia tych gadżetów?

co to znaczy "nie mogę uruchomić"?


(Andysowa) #3

nie,poprostu klikam na gadget i on wskakuje na sidebar,ale pokazuje sie biale pole i nic z tym nie moge zrobic

-- Dodane 04.06.2009 (Cz) 22:48 --

Nie moge go uruchomic to znaczy,ze nie dzialaja gadzety,owszem sidebar jest,moge go wlaczyc lub wylaczyc ale na pasku pojawiaja sie tylko biale lub czarne pola w miejsca gadzetow i mozna je tylko wyzucic z paska,nie mozna wlaczyc zadnego menu zeby cos zrobic z gadzetem


(Dawiddek55) #4

masz zepsute pliki sidebara. Vista Konfigurator- nim uprzejmiesz na własność piki sidebara, nastepnie musisz usunąć sidebara i wgrać nowego od kogoś, komu działą, abo (jak się da) z płyty Visty. Ja Ci nie wyślę mego sidebara, bo mam sevena, i jest nowszy i wywali by błąd.


(Andysowa) #5

dzieki,sprubuje tak zrobic

-- Dodane 05.06.2009 (Pt) 21:34 --

niestety nie moge wykasowac sidebara


(Agatonster) #6

andysowa ,

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(Dawiddek55) #7

a odblokowałeś pliki? Użyj Unlocker albo Vista Konfigurator. A jeżeli się nie da to musisz zrobić to przez inny system albo przez WINPE