Vista skąd wziasc

mam pytanie wie ktos skad wziaśc windows vista pl

czy jest jakas strona do pobrania testowej wersji

ze sklepu…

nie ma takiej strony.

A nie ma jakiegoś LiveCD?

se mógł wcześniej, teraz se kupić tylko może

Jest obraz VHD dla maszyny wirtualnej jak chcesz przetestować.

Wersja testowa systemu Windows Vista już się skończyła (teoretycznie, bo w praktyce Ci co posiadają zainstalowany system mogą z niego korzystać jeszcze bodajże przez miesiąc), wiec raczej jej nie znajdziesz. Teraz jedynie pozostaje sklep :slight_smile:

była wresja testowa ale już nie ma bo to była tylko testowa a jeśli chcesz viste pl to zapraszam do skleptu vobis http://www.sklep.vobis.pl

malitek

Przeczytaj Regulamin i uważaj na słowa,OT-kosmos,używaj polskich znaków,opcja zmień i popraw posta.JNJN

http://forum.dobreprogramy.pl/rules.php

http://www.*******

Była jakaś testowa Vista ale była spolszczona niekompletnie. Jeżeli chcesz sobie przetestować Vistę to ściągnij 2008 Server Betę 3 z microsoft.com - chociaż jest po angielsku, to pozwala przetestować Vistę do bodajże 4 kwietnia 2008 roku. Jest tam Glass, WMP, Photo Gallery i parę innych rzeczy, które znajdują się w Viście, więc nie powinno być problemów.

Ja mam obetę 2 build 5381 jeszcze jak ze stron można było legalnie do testów pobrać :stuck_out_tongue: wysłał bym ci na maila tyle że to zajmuje 2,5 gb to lepiej od kogoś porzycz albo coś innego wymyśl jak ci tak na becie załeży , albo wgraj sobie windows vista transformation pack czy jak to sie tam pisze to tkaie coś że zamienia ci XP’ka na vistę :stuck_out_tongue:

Warto przetestować, ale jest to wersja anglojęzyczna. Dokładnie Windows Vista Enterprise 32-bit, 30 dniowa.

Mimo, iż Microsoft podaje parametry RAMu 1024 MB to ja uruchomiłem ją najpierw na 512 MB i też poszła. Jednak na 1024 MB chodzi o niebo lepiej.

Jako maszyny wirtualnej użyłem Microsoft Virtual PC 2007.

Na dniach postaram się opublikować moje testy:)