Vista SP1 a rozdzielczość

Mam problem. Wczoraj sciągnąłem (Update) dodatek SP1 dla Visty. Po ukończeniu instalacji dodatku zmieniła się rozdzielczość ekranu. Posiadam kartę VIA/S3G Unichrome pro - takie były zainstalowane sterowniki do karty, również do monitora: Super VGA 1024x768. Po aktualizacji zmieniły się ustawienia monitora na rozdzielczość 800x600 - sterowniki standartowe… Aktualizacja sterownika (online) nic nie pomaga… :frowning: Sterowniki na płytce (oryginalne) pod XP… Proszę o pomoc… Dzięki wielkie.

:stuck_out_tongue: może to zabrzmi banalnie ale nie mogę się doczytać czy sam próbowałeś ją zmienić ręcznie… Jeśli nie to prawy przycisk myszy, personalizuj a potem dajesz ustawienia ekranu :slight_smile:

Pozdrawiam

We właściwościach ekranu (personalizacja) jest tylko jeden tryb 800x600. W opisie sterownika jest jako ekran domyśny…

Jak się nie mylę to jest ona ziintegrowana. Napewno masz wszystko dobrze zainstalowane do płyty głównej?? Sprawdź w trybie awaryjnym czy wszystko w porządku. Jak nie to może grzebałeś w biosie :?: bo podobne problemy są jak zmienisz sobie w Biosie wartość AGP aperture size.

Pzdr.

Sterowniki były wgrywane przez tryb manualny… Jak wcześniej napisałem oryginalna płytka jest na XP. Sterowniki do płyty głównej?? Racja - grafika zintegrowana… Nie rozumiem - jak sprawdzić (w trybie awaryjnym)… Menadżer urządzeń - ok. Nic nie było grzebane… Pozdro.

tryb awaryjny o ile dobrze pamiętam jak włącza się windows przed ładowaniem się go wciskasz F8. :slight_smile:

Pozdro