Vista SP1 a rozdzielczość


(Adamo De) #1

Mam problem. Wczoraj sciągnąłem (Update) dodatek SP1 dla Visty. Po ukończeniu instalacji dodatku zmieniła się rozdzielczość ekranu. Posiadam kartę VIA/S3G Unichrome pro - takie były zainstalowane sterowniki do karty, również do monitora: Super VGA 1024x768. Po aktualizacji zmieniły się ustawienia monitora na rozdzielczość 800x600 - sterowniki standartowe.. Aktualizacja sterownika (online) nic nie pomaga.. :frowning: Sterowniki na płytce (oryginalne) pod XP.. Proszę o pomoc.. Dzięki wielkie.


(Marius G) #2

:stuck_out_tongue: może to zabrzmi banalnie ale nie mogę się doczytać czy sam próbowałeś ją zmienić ręcznie... Jeśli nie to prawy przycisk myszy, personalizuj a potem dajesz ustawienia ekranu :slight_smile:

Pozdrawiam


(Adamo De) #3

We właściwościach ekranu (personalizacja) jest tylko jeden tryb 800x600. W opisie sterownika jest jako ekran domyśny..


(Marius G) #4

Jak się nie mylę to jest ona ziintegrowana. Napewno masz wszystko dobrze zainstalowane do płyty głównej?? Sprawdź w trybie awaryjnym czy wszystko w porządku. Jak nie to może grzebałeś w biosie :?: bo podobne problemy są jak zmienisz sobie w Biosie wartość AGP aperture size.

Pzdr.


(Adamo De) #5

Sterowniki były wgrywane przez tryb manualny.. Jak wcześniej napisałem oryginalna płytka jest na XP. Sterowniki do płyty głównej?? Racja - grafika zintegrowana.... Nie rozumiem - jak sprawdzić (w trybie awaryjnym)..... Menadżer urządzeń - ok. Nic nie było grzebane... Pozdro.


(Marius G) #6

tryb awaryjny o ile dobrze pamiętam jak włącza się windows przed ładowaniem się go wciskasz F8. :slight_smile:

Pozdro