Vista sp1 vs GG

Witam

Praktycznie od zawsze mam problem z GG na Viscie, otoz notorycznie co jakis czas gubi mi ustawienia konta. Jest to na tyle irytujace ze muzse na nowo wklepywac haslo i zmieniac domyslene ustawienia komunikatora. Jako ze ze z gg korzystam ja i malzonaka to raz gubi jej raz mi.

Czy ktos ma podobny problem a moze znalazl rozwiazanie?

Dziekuje za wskazowki wszelkie, moze problem nie krytyczny ale wielce irytujacy jest

Mateusz

Ja miałem ten sam problem z GG zainstaluj sobie z tej strony komunikator http://www.aqq.eu/dużo lepszy niz GG

industrial-usagi , z tym GG 7 niestety ale chyba tak jest, że na Vista nie działa poprawnie… Polecam jakieś alternatywy, AQQ, tlen.pl, Wpkontakt etc.

hmmm kiepsko bo musze miec uruchomione dwa gg na raz który z klonow to potrafi?

Sprawdź czy w opcjach zabezpieczeń masz ustawione:

Kontrola konta użytkownika: podnieś uprawnienia tylko tych plików wykonywalnych, które są podpisane i mają sprawdzoną poprawność -wyłączony

A próbowałeś z trybem zgodnosci z Windows XP?

Wez se Tlena zainstaluj i ustaw se w nim GG

u mnie na vista ultimate x64 nie wywala błedów, zainstalujcie najnowsze gadu

Tylko pamiętaj, że jak się połączysz przez tlena to gg możer ci numer skasowac.

Na Viscie faktycznie są problemy z GG. Mi po jakimś czasie zupełnie przestało łączyć się z internetem. Pod wpływem impulsu zainstalowałem Tlen. Muszę powiedzieć, że ten komunikator działa na Viście nadzwyczaj dobrze, a po jakimś czasie stwierdziłem, że jest nawet od GG trochę lepszy :slight_smile: