VISTA - strasznie zaczęła mi spowalniać INTERNET

no tragedia, a teraz firefox lub explorer potrafią się ładować minute m przeglądanie to jakiś koszmar , po jakimś czasie się to normuje, ale i tak wiesz w trakcie, (BRAK ODPOWIEDZI ) na skype to samo, takie rwanie.

system bardzo wolno zaczęła się ładować ,w sensie aktywności pełnej, pulpit wyskakuje szybko razem z ikonkami ale przez dluższy czas nic nie mogę zrobić,żaden program sie nie otwiera, nawet menu start jak klikam, trwa tro trwa to, potem luz

bawiłem się w autostart , pousuwałem już wcześniej badziewie , po wyłaczalem akcesoria toshiby, deteskopy ,co raz mniej tego a ładuje się coraz gorzej, o co to chodzi

4 gb ram , procesorek 2,2 ghz , net tez ok , sygnala 2 gb w siecie na kilka kompow / z nete wszystko ok , sygnal dobry

skanowałem esetem - czysto, spybot tez ok, avast gruntowny tez czysto

nie wiem juz

rozwiązywanie problemów microsoft windows tez nic nie znajduje

jest jakiś skaner systemu który sprawdza nieprawidłowości ? pomocy

Dodane 14.12.2009 (Pn) 20:09

oczywiscie ccleaner chodzi nonstop , czyszczenie dysku tez robie nabiezaco

Przyczyn może być wiele:od głęboko zakopanego syfu po problemy sprzętowe, to że skanowałeś trzema skanerami raczej nie ma znaczenia, pewność w tym wypadku dałyby odpowiednie logi i opinia specjalisty z działu bezpieczeństwo. Możesz mieć uszkodzenia sprzętowe,RAM, dysk…i.t.d.

INDEKSATOR programu microsoft windows search

został zatrzymany i zamknięty , działanie wstrzymane , taki komunikat się pojawił po odpaleniu avasta a trakcie testu pamięci

co to jest , po tym komunikacie avast chodzi dalej i skanuje po zaznaczeniu obszaru

teraz się chrzani strasznie , wcześniej tylko długo musiałem czekać na skorzystanie z mozilli choćby, pulpit i wszystkie ikonki bardzo szybko pojawiały się

mozna jakoś sprawdzić to jak funkcjonuje system ?

Dodane 14.12.2009 (Pn) 21:06

indeksator-systemu-windows-search-prosze-pomoc-t303692.html

to samo co tu mi wyskoczylo z tym indeksatorem , ale zadnej nazwy pliku nie zmienialem

Dodane 14.12.2009 (Pn) 21:08

jak te logi ogarnac ?

Everestem możesz sprawdzić temperatury,napięcia i.t.d.

HD tune możesz sprawdzić dysk, sprawdź zakładkę “Health”, zrób skan pod obecność bad sektorów.

Wbudowanym narzędziem systemowym możesz sprawdzić RAM: panel sterowania->narzędzia administracyjne->diagnostyka pamięci->zaplanuj diagnostykę przy następnym uruchomieniu, trochę to trwa.

Profilaktycznie zrób dodatkowy skan DrWeb Curelt, PPM na instalator->“uruchom jako Admin”-> zrób pełny skan po zalecanym szybkim.

ok , zrobię te testy pamięci

teraz przestało rwać, ale apropo temperatury…

czy podzespoły laptopa można uszkodzić w niskiej temperaturze ?

tak się składa ze jak chodzi mi skaner , to zostawiłem laptopa w pomieszczeniu gdzie panowała niska temperatura , kilka stopni, laptop chodził cały czas , wcześniej też dlugo pracował wiec był rozgrzany , nie trwało to dłużej niż kilkanaście minut , potem nadal chodził normalnie .

// Połączono posty.

jest zdecydowanie lepiej, śmiga net jak dawniej teraz , ale i tak zrobię te czynności sprawdzające , strony live typu bwin tez bez problemowo chodzą