Vista traci ustawienia speedtouch 330 neostrada

Witam

Posiadam Viste Ultimate od niedawna i mam problem z internetem. Neostrada , modem speedtouch 330. Jako pierwszy OS jest XP, na nim net śmiga bez zarzutów. A na vista wygląda to tak: Instaluje sterownik wersja 0.3 , wklepuje dane , jest połączenie wszystko ok. Moge zresetować kompa , połączenie i wszystko jest ok. Na drugi dzień wracam z pracy , włączam kompa i koniec , nie ma połączenia. Przechodze na XP - wszystko jest ok. Znów próbuje na viście , wiele razy i nic, odłączam modem i po ponownym połączeniu już jest tylko czerwona jedna dioda - trzeba zrestartować , żeby znów zapaliły się dwie zielone a i tak jak połączenia nie ma tak nie ma. Scenariusz ten sam pare dni pod rząd. Jedyny sposób jaki znalazłem to przeinstalowanie sterowników ( odinstalowywanie boli - konieczny restart z palca - zawiesza się instalator ) , które działa na jeden wieczór.

Szukałem pare razy mojego problemu i nigdzie nie znalazłem, jeśli ktoś coś wie na ten temat serdecznie prosze o pomoc.

pozdrawiam

Spróbuj sam utworzyć nowe połączenie. Później zainstaluj program autoconnect i przez niego się łącz z internetem. U mnie to pomogło gdy musiałem co chwile wpisywać hasła i właśnie tworzyć nowe połączenia.