Vista Transf. Pack


(Bary1986) #1

Zainstalowalem sobie Vista Transformation Pack 3.0 po instalacji tego "cuda" podczas wylaczania kompa system domaga sie jakiejs dyskietki w stacji dyskow A....po czym po uplywie jakichs 30 sekund wylacza sie samoczynie...wie ktos o co chodzi ?


(Witam200) #2

hmmm... mi kiedys ktos poradzil zebym nie instalowal "Vista Transformation Pack 3.0" bo cos sie wali czy cos tam.. a zebym zainstalowal "Vista Transformation Pack lite 3.0" mniej wazy i zmienia wszystko nie to co pelna wersja.


(Bary1986) #3

hehe dziwne wersja lite lepsza od full........:stuck_out_tongue: choc u mnie full zmienilo wszystko :slight_smile:


(Witam200) #4

no po podobno wersja lite zmienia wszystko łacznie z bootscreenem i nie muli kompa, a z full-em jest z tym problem.A jak u ciebie jest?? moze screenshota pokazesz jak to u cebie wyglada?? :slight_smile:


(Dod) #5

vistamen: Głupoty gadasz... w ver. Lite poprostu nie ma dodatków typu: dodatkowe programy, a tak to niczym się nie różni od Full'a :confused:


(aero) #6

to ty głupoty po części gadasz, poza tym czego nie ma w wersji ful, różni się znacząco, w wersji ful paczka nie zmienia bootscreena, no może jednej na 1000 osób, na forum tcmagazine własnie takie problemy sa obserwowane :stuck_out_tongue: dlatego jesli zalezy nam na podmianie wszytskiego instalujemy wersje litle, bez dodatkowych programów ale przynajmniej zmienia nam całkowicie wygląd