Vista Transformation Pack 3.0

gdzie są pozostałosci po tym packu?bo pozostało mi kilka ikon z tamtego packu np w panel sterowania.

Złączono Posta : 19.01.2006 (Czw) 17:28

i tapetki mi pozsotały!

Może w c:\windows\ ??

bo przy instalacji trzeba było zaznaczyć że chcesz to wszystko usuwać, ale tak to jest jak sie nie zna angielskiego, instalator się pyta dokładnie co chcesz odinstalować :stuck_out_tongue:

Witam!

Mam tą nakładkę i kłopot…kiedy chciałem przejść do trybu awaryjnego to nie mogę.Pojawia się ekran starowy tej nakładki.

Co to jest?Jak zlikwidować ten problem?Proszę o poradę i pozdrawiam

no i co dalej, bo ja mam tę paczkę zainstalowaną i smigan normalnie po awaryjnym :expressionless:

U ciebie ale nie u niego, dlatgeo jestem sceptykiem co do tych paczek.

Uzyj konsoli odzyskiwania systemu:

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=14270

witam…no poczytałem sobie o tych manewrach nt. konsoli odzyskiwania systemu…dzięki koledze za wskazanie miejsca…jest tylko mały problem…za cienki jestem żeby się w tym grzebać…może są jakieś narzędzia do naprawy(czyt.programy)?

Ustawiasz bootowanie w BIOS-ie z płyty CD.

Wkłądasz do napędu płytę XP.

Bootujesz z niej system, az zobaczyśc ekran instalacji.

Będziesz miał tam 3 opcje do wyboru, klikasz napraw bierzącą instalację (w tym celu naciskasz klawisz R ).

Następnie logujesz się do swojej instalaci, zapewne masz jeden system więc klikasz 1 , pózniej wpisujesz hasło administratora(jeśli nie masz klikasz poprostu Enter )

I wpisujesz komende chkdsk /r i czekasz…

Po zakonczeniu skanowania (potrwa to chwilę) wpisujesz exit i naciskasz Enter.

Pózniej zmieniasz botowanie w systemie tak jak było i uruchamiasz normalnie system…

Panowie…problem rozwiązany.Co prawda nie skorzystałem z rady kolegi Zenka ale zapisałem ją sobie bo może się jeszcze przydać i za tak dokładną radę dziękuję !!

Pozdrawiam a innym radzę: dajcie sobie dziewczyny i chłopaki na wstrzymanie bo może być ok ale i równie dobrze nie…więc po co tak naprawdę ten bajer potrzebny?

Pozdrawiam.

Mam pytanie nie wiem czy ktos z was sobie z tym poradzi?? Jak wylaczyc tryb awaryjny???