Vista Transformation Pack 7.0 - Instalacja

Mam prośbe czy mógłby ktoś napisać poradnik jak zainstalować ten program?? Nie umiem go sam zainstalować ponieważ w ogóle nie zmienia wyglądu na viste (oprócz ikonek), jest tylko windows xp i klaszyczny windows. Nawet ten pasek nie zrobił sie inny, jest taki sam jak w windows xp :frowning: . Powiedzcie jak mam to zainstalować żeby windows był bardziej podobny do visty(o ile sie da). Z góry dzięki za pomoc :stuck_out_tongue:

y… klikasz normalnie dwuklikiem na instalekę VTP ?

i co nic się nie dzieje ?

jakiś komunikat nie wyskakuję ?

brak postępu instalacji ?

Nie, wszystko normalnie sie instaluje i potem jest restart i nic sie nie zmienia (no i zmienia sie ekran powitalny)

a czy instalujesz to w trybie awaryjnym ?

Nie, w normalnym trybie

U mnie było to samo (instalowałem w trybie awaryjnym)

Niby zmieniły się okna ale nie do końca, pasek start w ogóle się nie zmienił.

Dlatego zrezygnowałem z tego “dodatku”

No ale jak miałem 6.0 (które odinstalowałem już dawno) to wszystko było ok.

Po zainstalowaniu programu.

PPM => wyglad => Okna i przyciski => vista

=> schemat kolorów => vista.

Nie miałem tam schematu Vista :?

Bo go tam niema :stuck_out_tongue: poprostu po instalacji powinno już być wszystko ok przynajmniej u mnie było. Ale spróbuj w trybie awaryjnym zainstalować

Ale czy mógłby ktoś podać scerny co mam zaznaczyć ? czy mam klikać ciągle dalej i nie patrzeć co piszą ? U mnie to wygląda tak - untitledyv5.th.jpg

W tym oknie musisz zaznaczyć WSZYSTKO jeżeli chcesz mieć pełną przeróbkę Windows XP do Vista.

Potem kliknij na “Apply current configuration”. :mrgreen:

No właśnie wszystko mam już zaznaczone, przecież to widac na screenie który przedstawiłem. Chcę zainstalowac to jeszcze raz ale nie wiem co zaznaczyc w instalatorze. Może ktoś napisac co mam zaznaczyc przy instalowaniu ?

Złączono Posta : 03.07.2007 (Wto) 20:49

Ok rozwiązałem problem - zaczełem czytać co instalator pisze i wyczytałem że trzeba zainstalować window blinds i tyle.