Vista transformation pack 7 - kilka problemow

pierwszy problem to jak spolszczyc menu start. w ustawieniach VistaTooltip mam ustawiony polski ale do tej pory nie udalo mi sie spolszczyc menu starta.

w Vista Transformation Pack - Welcome Center nie znalazlem zadnej opcji w sotsunku do tego.

2 problem dotyczy SideBar. przy kazdym ponownym uruchomieniu/wylogowaniu zeruje mi wszystkie ustawienia (ustawienie zegarka, dodatków, informacje z “karteczek” pogode)

to sa jedyne problemy.

z góry dzięki za pomoc.

  1. Spróbuj ściągnąc polską wersje z dobreprogramy.pl :slight_smile: ( oczywiście polska wersje menu start)

2.Podczas instlacji mzoe niezaznaczyłes wszystkiego?

  1. Masz ustawione w Preferencjach aby Sidebar był automatycznie uruchamiany?
  1. spróbuje :slight_smile:

  2. Zaznaczyłem dosłownie wszystko

  3. jest ustawione zeby się sam uruchamiał i uruchamia…bez gagedów…

Poszperaj w ustawieniach Sidebara. Kurcze u mnie jak ustawiam i potem sie włacza po uruchomieniu systemu albo sam go włączam to wszystko jest ustawione :stuck_out_tongue: Niewiem czemu u ciebie niema. Moze spróbuj równiez sciagnac Sidebara z dobreprogramy.pl i moze bedzie działac. Jest tam dostepna najnowsza wersja.

No i znów spolszczenie do ViStart ;] ludzie to już chyba z 3 raz na tym forum, spolszczenie do takiego czegoś można zrobić nawet samemu ;] zaledwie 2min i po problemie, a jeżeli nie wiesz gdzie jest tan plik to nie wiem czy sobie poradzisz z spolszczeniem gotowym, no ale masz X:\Program Files\ViStart\settings.xml << Edytujesz settings.xml lub go podmieniasz z tym odnalezionym gdzieś, a jeżeli nie wiesz gdzie jeszcze jest net spolszczony już plik settings.xml to masz http://www.lee-soft.com/vistart

Wiesz pewnie masz za wolnego kompa, i przed każdym wyłączeniem/wylogowaniem musisz najpierw zamykać sidebara, u mnie też tak jest :wink: i pomaga to.

A gdzie ty to niby chcesz ustawiać co? bo ja tam takiej opcji nie widziałem.

Nie wiem po co ja to wszystko pisałem, może dlatego że mi się nudzi, i przecież to wszystko było już na forum wiec na przyszłość używaj opcji SZUKAJ.

Pozdro.

spolszczenie do starta juz zrobione

btw sidebar

konfige mojego kompa masz w podpisie. nie jest za wolny. taki problem mam od czasu kiedy ustawilem go na wszystkich uzytkownikach na moim kompie (czyli trzem). co do wylaczania. jak go wylaczam to znów zeruje. tak jakby swiezo po instalacji. dziwne. teraz mam versje 2 przy 1.7 chodziło ładnie… najwyzej pokombinuje jeszcze z nim