Vista Transformation Pack 8.0-instalować czy nie?

(Bolo92) #1

Witam, zawsze chciałem mieć choć na chwilę wygląd Visty aby się pogawić. Visty nie chce instalować bo komp lekko za słaby^^^ i później jeszcze by mi pewnie zjadł XPka jak to było z Betą.

Mój komp to:

AMd Athlon 3000+ (2157MHz)

GeForce FX 5200

2x512mb ram(400MHz-PC3200) Goodram i Nanya.

Czy nie ma jakiś problemów z instalacją, dezinstalacją tego ??

Nie chcę żeby mi to zepsuło system a znowu chciałbym się też troche pobawić wyglądem Visty.

(Blazejwitowski) #2

obejrzyj sobie vista inspirat ultimate 2.0

http://www.crystalxp.net

w/g mnie jest lepsze...

(Krzysieek88) #3

Ja osobiście nie polecam.

Jak już chcesz coś podobnego instalować to Vista Inspirat 100% bezpieczny dla systemu.

Nie podmienia plików systemowych tak jak VTP i jest łatwy w usuwaniu.

(Leon$) #4

Zmiana wyglądu XP na Vista

http://www.searchengines.pl/index.php?s=5ce2a807dbb83be3a2f8cbbf511764b5&showtopic=91642

:slight_smile:

(Nowy10) #5

zainstalowałem z ciekawości

po 5 min odinstalowałem lecz skończyło się na pomocy Acronis True Image

po odinstalowaniu został spory bałagan

nie polecam

z tym nie miałem najmniejszego problemu

pozdrawiam

(B Andy) #6

To już jest 8.0?! Ja zainstalowałem na czystym systemie 7.0. Wszystko jest ok, choć system zużywa... 600mb, po uruchomienia komputera, ale system już do pomylenia :slight_smile:

(Tomekolszewski) #7

Nie instalujcie tego, bo nie będzie odwrotu. Jak inwestujecie w jakiś pakiet zmieniający wygląd to w taki, który nie podmienia plików na chama, tylko i wyłącznie podmienia w nich grafiki i robi backup tych standardowych. Ja używam XPize Darkside (czarna wersja), polecam też zwykłe XPzie (niebieska wersja), poszukaj też Energize (wywodzi się z XPize, lecz ma inne grafiki, właśnie podobne do Visty).

Tu screen mojego pulpitu z XPize Darkside, Zune Reloaded i RocketDock:

th_53590_nbj_122_425lo.JPG

(Grzesio82) #8

Ja ci proponuje zainstalowac programik o nazwie Windowblinds jest Suuper a skurek i takh jak vista i innych jest cala masa

POLECAM :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

(Pawel Pieczyrak) #9

Nie polecam instalowania VTP. Sam go używałem i skończyło się na reinstalce systemu. Polecam natomiast Vista Ultimate.

(Fokusmick) #10

Bolo92 daj sobie spokój z tego typu programami, zawsze po nich zostają śmieci (mniejsze lub większe), zmień wygląd za pomocą podmiany pliku uxtheme.dll , podejrzewam, że na forum było już opisywane jak to zrobić.....