Vista Transformation Pack 9.0.1 - instrukcja instalacji

Cześć. Chciałbym zmienić wygląd Windows XP na ten z Visty. Ściągnąłem program Vista Transformation Pack, ale teraz nie wiem jak go zainstalować. Napiszecie mi instrukcję krok po kroku?

jak chcesz zeby mulil system to pprosz bardzo,ja bym takich badziewi nie instalowal na twoim miejscu,a instaluje sie normalnie klikasz next zgadzasz sie na warunki licencji next i finisz i restart

Dodane 08.10.2010 (Pt) 17:25

alienguise bedzie lepszy i nie zamuli ci systemu

Zamiast Transformation Packa zainstaluj http://www.instalki.pl/programy/downloa … imate.html

nie obciąża tak systemu i bez problemu się odinstalowuje,jest bezproblemowy.

instaluj bez pluginów firm trzecich. Instalujesz, czekasz, nie wciskaj przycisku restart na oknie dialogowym do momentu aż przelecą wszystkie okna dialogowe,

ale pojawia się opcja z: instalacją i z integracją z Windows. Co wybrać? Napisze ktoś instrukcję krok po kroku?

Tu masz krok po kroku, tylko nie po naszemu:

… wystarczy klikać tak samo jak pan na filmiku (krok po kroku).

Może komuś się przyda… jeżeli zamierzacie zmienić wygląd systemu xp na vistę polecam zainstalować nakładkę vista inpiration 2. Sam jej używam i jestem zadowolony, bo nie muszę instalować dodatkowego programu, który obsługuje/instaluje nakładkę i nie zamula mi sprzętu.

michal785 , chcesz to sobie instaluj te swoje upiększacze. Potem znowu znudzi Ci się i skończy się na formacie, bo te programy silnie ingerują w pliki systemowe i dość często jest problem z całkowitym ich wywaleniem, np. nie zostają przywrócone oryginalne ikony. Ja sam kiedyś skusiłem się zainstalować tego shita i potem walczyłem trzy dni z przywróceniem systemu do oryginalnego stanu, bo nie wszystko mi przywrócił… Jeżeli zależy Ci tak bardzo na tych wodotryskach graficznych, to wgraj sobie Vistę, albo Sevena i będziesz miał do od razu po instalacji systemu, albo możesz sobie wgrać Linuxa i wrzucić mu compiz fiusion i będziesz miał te same bajery co na Viście i Sevenie.

Ostatecznie nie zainstalowałem VTP. Dziękuję za porady. Temat do zamknięcia.