Vista Transformation Pack 9.0.1 - instrukcja instalacji

(Michalek 7) #1

Cześć. Chciałbym zmienić wygląd Windows XP na ten z Visty. Ściągnąłem program Vista Transformation Pack, ale teraz nie wiem jak go zainstalować. Napiszecie mi instrukcję krok po kroku?

(kosti1) #2

jak chcesz zeby mulil system to pprosz bardzo,ja bym takich badziewi nie instalowal na twoim miejscu,a instaluje sie normalnie klikasz next zgadzasz sie na warunki licencji next i finisz i restart

-- Dodane 08.10.2010 (Pt) 17:25 --

alienguise bedzie lepszy i nie zamuli ci systemu

(SeBoLaS) #3

Zamiast Transformation Packa zainstaluj http://www.instalki.pl/programy/downloa ... imate.html

nie obciąża tak systemu i bez problemu się odinstalowuje,jest bezproblemowy.

(Danielm86) #4

instaluj bez pluginów firm trzecich. Instalujesz, czekasz, nie wciskaj przycisku restart na oknie dialogowym do momentu aż przelecą wszystkie okna dialogowe,

(Michalek 7) #5

ale pojawia się opcja z: instalacją i z integracją z Windows. Co wybrać? Napisze ktoś instrukcję krok po kroku?

(marcin82) #6

Tu masz krok po kroku, tylko nie po naszemu:

... wystarczy klikać tak samo jak pan na filmiku (krok po kroku).

(system) #7

Może komuś się przyda... jeżeli zamierzacie zmienić wygląd systemu xp na vistę polecam zainstalować nakładkę vista inpiration 2. Sam jej używam i jestem zadowolony, bo nie muszę instalować dodatkowego programu, który obsługuje/instaluje nakładkę i nie zamula mi sprzętu.

(Piotrkijak) #8

michal785 , chcesz to sobie instaluj te swoje upiększacze. Potem znowu znudzi Ci się i skończy się na formacie, bo te programy silnie ingerują w pliki systemowe i dość często jest problem z całkowitym ich wywaleniem, np. nie zostają przywrócone oryginalne ikony. Ja sam kiedyś skusiłem się zainstalować tego shita i potem walczyłem trzy dni z przywróceniem systemu do oryginalnego stanu, bo nie wszystko mi przywrócił... Jeżeli zależy Ci tak bardzo na tych wodotryskach graficznych, to wgraj sobie Vistę, albo Sevena i będziesz miał do od razu po instalacji systemu, albo możesz sobie wgrać Linuxa i wrzucić mu compiz fiusion i będziesz miał te same bajery co na Viście i Sevenie.

(Michalek 7) #9

Ostatecznie nie zainstalowałem VTP. Dziękuję za porady. Temat do zamknięcia.