Vista Transformation pack 9 - nie mogę go zainstalować

nie moge zainstalowac VTP po ktoryms pliku jest kumunikat o uxtheme.dll o co chodzi ?

Być może chodzi o Windows XP SP3 Uxtheme.dll patch. Być może trzeba najpierw go zainstalować, a dopiero potem VTP 9.

tak o to ale gdzie to skopiowac ?

matixxx12 , poczytaj: LINK :slight_smile:

Jak go zainstalować to Ci nie poradzę, ale mogę powiedzieć Ci coś innego.

Vista Transformation pack to znakomite narzędzie - do zwalniania komputera. Instalowałem kiedyś takie gadżety do poprawy wyglądu Windows XP i co prawda Windows był ładniejszy, ale nie dało się go używać. Późniejsze jego całkowite odinstalowanie możliwe jest dopiero po formacie systemu więc zastanów się co robisz.

Bo tak naprawdę to Windows to nie sukienka, że ma wyglądać tylko system operacyjny który ma służyć a nie wyglądać. Rób co chcesz, ale ja instalowanie takich dodatków ja VTP odradzam.

Trzeba też wspomnieć o tym, że może to usunąć różne potrzebne pliki takie jak explorer.exe i wtedy to sobie można… mi gdy któregoś razu zniknął explorer, to odechciało się instalacji takich rzeczy.

Ja mam 2 Komputery ktorego uzywam na co dzien a ten drugi testowy np.kiedy chce antywirusa wyprobowac i Łukasz14 zrobilem tam to ze strony ale i tak nie dziala :frowning:

ja też ci radzę nie instalować takich dodatków raz zainstalowałem kiedyś Vista transformation pack 9 i trochę źle chodził ale dało się znieść

odinstalowałem to i zainstalowałem coś podobnego do VTP i wtedy to zaczął się system sypać więc lepiej nie instalować i mieć trochę szybszego kompa

matixxx12 ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Ciekawe jest to co tu czytam :o ,instalowałem u siebie VTP od wersji 6 do 8.1 i jedyne co zaobserwowałem (podczas instalacji VTP v.6 ) to komunikat o ochronie plików systemowych,czego już nie ma w nowszych wersjach nakładki.Jeżeli chodzi o wydajność sprzętu,to pozostała bez zmian (płyta głw. MSI K9 Neo-F nForce 550, 2x 1GB DDR2 Kingstone 800 MHz dualchannel, Asus X1950 pro 256 MB PCI-E, Segate Barracuda 160 GB SATA -czyli jak na dzisiejsze standardy żadna rewela)Nic się nie zawiesza,z deinstalacją też nie ma żadnych problemów.Generalnie rzecz ujmując,to VTP jest świetnym płaszczykiem dla XP.A teraz mała wskazówka,przystępując do instalacji VTP proponuję: wyłączyć internet na te kilka minut,antywirusa (lub podobne aplikacje)i firewalla i niepotrzebne śmieci typu komunikatory,programy P2P,FTP i inne gadżety co to się świecą,piszczą i kręcą w Trayu.Wówczas instalacja powinna przebiec bezproblemowo.Proponuję też wcześniej zainstalować pełną wersję Window Blinds (do pobrania z Rapidshare),to i efekt aero glass będzie,jak ktoś nie chce to polecam też True Transparency.Tyle bom się zasapał :oops: