Vista transormation pack- przeźroczystość i pasek boczny

No więc dwa pytania w związku z tym programem:

jak włączyć przeźroczystość?

Jak włączyć ten boczny pasek na którym jest zegar z godziną itd.?

Przeźroczystość - musisz mieć zainstalowany program Glass2k z tej paczkii a boczny panel to Sidebar :wink: Poszukaj tych programów w Program Files.

No znalazłem ten poczny panel, tylko czemu on jest pusty? gdzie ten zegar itp?

ten glass2k też mam i nic nie daje :frowning:

Lepiej już jak zamiast Glass2k użyjesz Windowblinds. Będzie znacznie lepszy efekt (przynajmniej jak dla mnie).

A nie pomylilem sie. Juz wszystko dziala :slight_smile: . tylko jeden problem co do tego paska bocznego: jak usuwa sie z niego te funkcje? Bo coś przesadziłem i nie mam jak to wszystko teraz upchać :frowning:

Tak samo jak je dodałeś. Czyli w opcjach.

Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji icon_edit.gif

Dodatkowo, proponuję zapoznanie się z TYMI informacjami.

hmmm… niby wszystko gra i jest ok, jednak jakoś ten sidebar nie chce współgrac z Glass2k. Bo gdy oba programy sa wlaczone i niewazne co zrobie z sidebarem to on sie zaczyna psuc. jakiezś cienie sie robia dookola niego i w ogole. O co tu chodzi :confused: ?

Może jakiś screen tego zepsutego sidebar’a ? Bo wiesz, ciężko coś powiedzieć jak się tego nie widziało. A na przyszłość to w ogóle nie polecam VTP :stuck_out_tongue: Szczególnie jak nie umiesz się tym obsługiwać, bo możesz sobie narobić sporych problemów z systemem. Ale daj tego screena to zobaczymy jak to wygląda.

zapiękny to on nie jest :confused: :

sidebarjp2.png

No dobra, ale co z nim nie tak ? Bo ja nic tam szczególnego nie widze ;] Według mnie wygląda całkiem normalnie. A takiego samego efektu jak w prawdziwej Viście nie uzyskasz nigdy.

Mi chodzi o te cienie dookola tych… hmmm… ikonek (?) . I na dodatek przez to nic z paskiem zrobić nie mogę :frowning:

a gdy Glass2k jest wyłączony tego nie ma

Złączono Posta : 04.10.2007 (Czw) 19:14

Pomeże ktoś :frowning: ?

Spróbuj ustawić przezroczystość sidebara na 0.

że się tak spytam: Jak ?

Dla danego okna (czyli dla Sidebara):

Ctrl+Shift+liczba od 0 do 9

Szkoda tylko, że nie mgoe ustawić 0 :frowning: . Mogę jedynie od 1 do 9 ale zero traktuje jakby 10 bo jest bardzo ciemne :confused:

Złączono Posta : 04.10.2007 (Czw) 21:09

Pomoże ktoś ? :frowning: