Vista ultimate 32bit i 64 bit na jednym kompie?

witam… mam pytanie do znawców tematu… podobno każdy kto kupi viste ultimate np 32bit może zadzwonić do microsoftu i na jego prośbe przyślą mu bezpłatnie wersje 64 bit ?? prawda to ?? bo jeśli tak to zamierzam coś takiego zrobić i tu mi sie nasuwa taki problem pytanie czy jest możliwe zainstalowanie na drugiej partycji 64bit jesli na pierwszej mam 32bit ?? chce tak zrobić zeby porównać te systemy i w ostatecznej fazie wybrać jeden tylko… z góry thx… i moze jeszcze numer telefonu do microsoftu ?? jak ktos zna ??

Po co Ci Vista 64 skoro masz 32bit do których jest już większość programów i sterowników. A jak już się uprzesz to nie instaluj tych dwóch systemów tylko jeden :mrgreen:

Złączono Posta : 11.09.2007 (Wto) 18:26

0 801 308 801-numer do microsoftu :mrgreen:

Z tego, co wiem to nie można zrobić czegoś takiego. Z tego powodu, że ta usługa dostępna jest jedynie dla wersji BOX edycji innych niż Ultimate. Dlatego że w wersji pudełkowej Ultimate dostajemy dwie płyty: wersję 32-bitową i 64-bitową. A skoro nie masz dwóch wersji to dedukuję, że posiadasz OEM. W takim wypadku mogą Ci nie przysłać, ale do końca nie wiem :wink: