Vista ultimate i pliki MP3 - Osłabienie jakości / blokada

Witam!

Vista blokuje mi mp3, nawet rozne testy czestotliwości blokuje (tzn. odtwarza w osłabionej jakości)… Ten cały MS jest dosłownie śmieszny… Niedługo bedzie trzeba zezwalać na ruch myszką, a wejście w START będzie się wiązało z 50 potwierdzenaimi i wykonaniem telefonu do MS, aby zezwolili na wejście…

Wracając do tematu: Czy można jakoś obejść te zabezpieczenia? Czy jak podłącze iPoda i wrzuce na niego jakiś utwor to rownież będzie w zjechanej jakości?

Dodam że u mojego brata na home basic (niewiem czy to ma jakieś znaczenie) ale tam wszystko dobrze działa… Czy to wina mojej ver. ULTIMATE czy może jakieś aktualizacji w której MS coś kombinował z czytaniem plików muzycznych…?

Proszę zmienić temat na konkretny i używać polskich znaków, opcja zmień i popraw.JNJN

hm… u mnie vista nic nie blokuje …

pojawia ci się jakis komunikat czy coś ?

może masz stery źle zainstalowane dlatego z głośników leci dźwięk w gorszej jakości ?

Raczej nie, używam nieoficjalnych sterów kX Projekt… Ale to raczej nie ich wina. Słychać tu ingerencje właśnie tego mechanizmu windowsa… Jeszcze sprawdze w jakiejś grze ale na 99% to te zabezpieczenia win’a. Tylko nie rozumiem czemu u brata na basic home te same utwory grają…

DODANO:

Już wszystko działa :slight_smile: Jak uruchomiłem film dopiero usłyszałem że to tak jakby wtyczka pro logic, choc przy graniu mp3 w ogole nie było słychać że to ona… Przełączyłem wtyczke na drugie wyjście w karcie dźwiękowej i wszystko gra :slight_smile: Nie rozumiem tylko owej konfiguracji wyjść, ale mniejsza, najważniejsze że działa :slight_smile: