Vista Ultimate i rozsypane "Okienka"! Pomocy


(Matrix) #1

Witam. Mam taki przypadek. Po jakimś tam czasie korzystania z Visty Ulitmate okienka wariują.. chowają się wszystko mruga, pasek dolny [ten z Menu Start] pokazuje sie u góry zupełnie a przycisk Start pozostaje na miejscu... nic niemoge zrobić.. pisać na GG tak... czy inne procesy co działają to mogą działać... tylko po prostu.. OKIENKA SIĘ SYPIĄ :frowning:

Mam laptopa z kartą graficzną UniChrome S3 [w linuksie jako Vesa].. tylko tyle wiem.. z XP stery niedziałają..a ze strony producenta też nie..

Pomoże ktos? Pozdrawiam :slight_smile:


(Janek Max) #2

Może masz vira?? Daj logi


(Matrix) #3

Niemam wira :smiley: na 100%... skanowałem mks_virem i pandą online- wywaliło wszystkio.. ale po 3 godzinach znowu :slight_smile:


(Iamatrancemaniac) #4

Jeśli używasz GG, to właśnie ono jest problemem.

Napisałem do GG miesiąc temu kilka listów - do dzisiaj nie odpisali i nie poprawili tego błędu. Coraz więcej osób tego doświadcza, a GG Team nadal nic nie robi.


(Matrix) #5

ale to od GG cały Windows wariuje ze caly desktop rozwala wizualnie? :expressionless: GG :confused:


(aero) #6

tak, i miałem to samo, mając starszą wersję gg, zainstaluj najnowszą dostępną na stronie gg


(Emigrus) #7

tak potwierdzam to wina gg , miałem ten sam objaw jak twój i też pisałem do supportu gg, odpisali, że już pracują nad wersją dla Visty, gg ładnie potrafi wywalić całą Viste :slight_smile: o dziw niektórym działa dobrze gg choć gg wywala Viste po kilkunastu godzinach w każdym razie u mnie i co u nie których działa gg, to może nie używają kompa więcej jak klika godzin i nie zdąży wywalic Visty, u mnie komp chodzi 24/dobe non-stop, no nic trzeba czekac na poprawiona wersje gg lub używać alternatywnych klientów

btw u mnie nowy build czyli ten 2354 tez wywala Viste


(Matrix) #8

Kurde.. a niby GG takie dobre :wink: a wcale nie :slight_smile: MS powinien poda GaduGadu SP zoo za to że odstrasza klientów od MS za wywalanie systemu do góry nogami :smiley:


(Gutek) #9

OT-y KOSZ